Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=qwbOQnJj3FQ
A oto garść wpisów tam zamieszczonych:
A czy Misio się nie chwalił, że jego matka w PRLu pełniła kierownicze stanowisko? Czy ona dorobiła się uczciwie czy na złodziejstwie? Pytam bo widzę tu pewną rodzinną analogię i kontynuowanie tradycji.

tylko patrzeć, jak na Jakubowej chacie pojawi się "won do mamy". co za francowaty charakter - wszystkich wokół pomawiać o to co najgorsze. Nie ma tam w Baranowie jakiegoś pana Huczki albo innego chłopa z jajami, żeby nauczyć otyłego buca dobrych manier?

APEL DO POSOBOROWYCH POSOBOROWCÓW z Poznania i okolic!!! Zorganizujcie proszę modlitwy pod bramą rezydencji Łysego Ch*ja w Baranowie (Plac Zmartwychwstania 1) w intencji o przywrócenie Mszy św. w Novus Ordo Missae w kaplicy w Domu NieBogoMyślnym w Baranowie. Oczywiście z transmisją na kanale "Wroniecka". PS Ja niestety jestem z południowego Mazowsza :(

a soltys juz taczke szykuje... taka z tablica na przedzie: 'W obronie Baranowa po wsze czasy!' :)

A przyglupi lysy alimenciarz i cudzoloznik, ministrant i prezes OKOP-u w jednej osobie jak sie dorobil domu kaplicy? Najwyrazniej nakradl, bo nie upomina sie u wielebnego!

Do k* nędzy. Moi rodzice uczciwie pracowali i uczciwie się dorobili. Ja też. Uczciwie się uczyłem. Nikt za mnie, egzaminów nie zdawał. Uczciwie się dorobiłem. I co? Teraz mam udowadniać, podawać swoje nazwisko, że uczciwie? Woźnicki - brat za ciebie egzamin na uczelnie zdawał. Zygarłowski - a twój ojciec, uczciwie wszystkiego się dorobił? Udowodnij to. Udowodnij.! Bo jeżeli tego nie zrobisz, tzn., że nieuczciwie. Że ze złodziejskiej rodziny pochodzisz i sam nim jesteś.

#wroniecka9
  • 2