Wpis z mikrobloga

Jeden z największych zarzutkowiczów, a ludzie nadal się nabierają. Zresztą takich trolli, którym podbijają atencję, jest więcej. Oczywiście rozumiem to, że nie wszyscy ciągle tu przebywają i kojarzą użytkowników, ale naprawdę tylu osobom nie przejdzie przez myśl, że skoro ktoś wrzuca coś kontrowersyjnego albo np. chwali się taką wiadomością, a jesteśmy w miejscu, gdzie jest mnóstwo trolli, to to prawdopodobnie jest kolejna wymyślona historia mająca wywołać emocje i dyskusję? To samo jest zresztą z AnonimowymiMirkoWyznaniami, od dawna lecą stamtąd wpisy na te same tematy (głupia baba, biedny chłop) i ciągle lądują w gorących.

Wrzucam jako osobny wpis, bo oczywiście ma mnie na czarnej za to, że go zdemaskowałam.

#rozowepaski #niebieskiepaski #wykop
choochoomotherfucker - Jeden z największych zarzutkowiczów, a ludzie nadal się nabier...

źródło: comment_1664553750zqh19QCsfPA8zd4csVsm6K.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: O nim każdy aktywny użytkownik wykopu wie, że to zarzutka, ale naprawdę jest masa kobiet, które uważają zrobienie loda za wielki prezent, więc gdzieś w Polsce pewnie niejedna sobie dzisiaj tak pomyślała
  • Odpowiedz
@wykolejony: mam mało kontaktów z ludźmi starszymi niż 3 lata. Dzięki temu do tej pory nie dostałam odpieluszkowego zapalenia mózgu. Doceń dbałość o higienę psychiczną :D
  • Odpowiedz
@wykolejony: kurła, trzylatek to nie ten lvl przeciwnika do trollowania. Dzieci wszystko biorą na poważnie i na trollach i zarzutkach mogę to odreagować, bo oni pieprzą głupoty, to się mogę przyłączyć
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: z reguły wystarczy przejrzeć kilka poprzednich wpisów gdy podejrzewamy, że mamy do czynienia z baitem. Mało jest takich trolli na wykopie, którzy tworzą spójne uniwersa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz