Wpis z mikrobloga

ile się traci tera expa przy dentce, zakładajac ze mam ok 400lv a przeciwnicy 500++? Kreciłem team na AB bossa, zgłosił się Polak, po chwili powiedział, że ma jeszcze 2 kolegów i mam wyrzucić z teamu tych których juz uzbierałem. Powiedzialem, ze ni #!$%@?, bo tamci byli pierwsi. No i zaczęło się wyzywanie i mam hunta XD Dawno nie grałem (po wprowadzeniu pvp blessa mi i ekipie się odechcialo) i jestem ciekaw jak dużo (mało) się teraz traci? Spokojnie mogę padać (w ostateczności oczywiscie) i odrobić to w chwilę na expie? Am I right?
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
@yolow71: jeśli grasz na zdominowanym serwerze i oni są w gildii rządzącej to to nie będzie dla Ciebie spacerek
jeśli nie są w gildii rządzącej to pewnie czasami Cie pogonią
jeśli grasz na zaludionym serwerze to olej to - zwykłe #!$%@? patusów którzy nic nie zrobią

mniej więcej wygląda to tak że każy lvl róznicy między Tobą a agresorem to -1% straty, ale max redukcja to
  • Odpowiedz
@yolow71: przecież się nie opłaca zabijać w Tibii teraz jak są takie redukcjie kary, że ofiara tego w ogóle nie odczuje, albo odrobi w ciągu pół godziny, w dodatku z perspektywy PK nie wylootujesz żadnych itemów, bo każdy teraz biega na full blessach + twist of fate xd
Pewnie chuya Ci zrobią i nawet nie będą pamiętać o tym.
  • Odpowiedz