Wpis z mikrobloga

Mirki,
szukam bez skutku gry przeglądarkowej w którą grałem lata temu.
Polegała na eksploracji kosmosu, wybierało się jedną z kilku planet i wydobywało z nich unikatowe dla danego ekosystemu zasoby, dzięki którym można było później ulepszać statek.
Gra 2D, z rzutem bocznym ale pamiętam że posiadała wyjątkowo rozbudowany system eksploracji i kraftu, oraz grafikę w wysokiej rozdzielczości jak na grę w przeglądarce.
Był tam bodajże taki motyw, gdzie jedną z planet eksplorowało się pod wodą i nim nie rozbudowało się systemu podtrzymywania życia to można było podróżować tylko na powierzchni.
Taki No Man's Sky 2D na przeglądarkę.
Może ktoś też grał i pamięta tytuł.

#gryprzegladarkowe
  • 4
@BadSebastian: @Kaiborr: Aż tak rozbudowana to nie była :D. Eksploracji dokonywało się od początku tylko tym jednym statkiem, który z czasem się rozbudowywało. Po wybraniu planety, podróżowało się po niej właśnie sterując tym statkiem.
Niestety mam tylko w głowie mglisty obraz tej gry, więc ciężko mi opisać więcej szczegółów. Coś mi świta, że inni gracze mogli też w tym samym czasie dokonywać eksploracji tej samej planety, lecz nie wchodziło się z nimi w interakcje. Głównym wrogiem były chyba tylko stwory generowane przez AI. Niemniej, było to dobre 5-6 lat temu, więc gra mogła się rozbudować od tego czasu.