Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Wczoraj kupiłem sobie waporyzator bo męczą mnie płuca jak pale jointa albo z lufki. Wziąłem sobie pierwszego bucha przy 185°C i dymu brak. Sobie myślę, ale gowno kupiłem No nic 5 min trwa sesja to sobie po wciągam powietrze i po wypuszczam i zobaczymy czy coś się stanie xD No i nic się nie stało xD odpaliłem druga sesje przy 193°C i niby jakiś dym się pojawił, ale słaby. Po 5 min inhalacji jak się wczytało xD zupełnie inna faza niż po paleniu(po paleniu mam spanie i kanapowy styl zycia) a teraz po waporyzacji euforia, po sprzątałem mieszkanie z śpiewem na ustach, czytanie książki to było cudowne doświadczenie, a spacer w parku to była platyna. Jak ktoś się kiedyś zastanwiał nad waporyzatorem czy warto? To warto.
#wykopjointclub #waporyzator #thc
  • 10
@parov_stelar: Gratulacje przejścia na właściwą stronę mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczysz, że dopalając susz w 205-215 dostaniesz bardziej kanapową fazę. Terpeny waporyzują się w różnej temperaturze, więc masz większy wpływ na efekt niż wybierając samą odmianę. Ze swojego doświadczenia v3 max polecam za ~300pln, dobra relacja ceny do jakości no i bateria wymienna.
@parov_stelar: jest to udowodnione, ze w zaleznosci od temperatury waporyzacji thc moze inaczej wplynac plus wapo uwalnia najwiecej zwiazkow z dostepnych sposobow palenia. Przyswajalnosc jest chyba na poziomie 80%, gdzie joint to 50-60% a jedzenie 99%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RelaxxxHomie: W zasadzie o tym nie myślałem. Zawsze paliłem dla chillu po ciężkim dniu w pracy lub po jakimś większym stresie i dostawałem ten chill więc wszystko się zgadzało. W sumie gdyby nie to, że bardzo ciezko mi było na płucach po lufce/joincie to pewnie dalej bym palił. No ale waporyzator pokazał jakieś nowe doznania, które mi się spodobały.