Wpis z mikrobloga

Dla p0lki jesteśmy tyllko podludźmi którzy mają #!$%@?ć i nie rzucać jej się w oczy
w głębi serduszka znakomita większość tak myśli po prostu otwarcie tego nie przyznają
a my podludzie jedynie co możemy to łaskawie dziękować, że możemy chodzić w dzień po ulicy ku obrzydzeniu prawdziwych ludzi

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #studbaza
harold97 - Dla p0lki jesteśmy tyllko podludźmi którzy mają #!$%@?ć i nie rzucać jej s...

źródło: comment_1664519422jlGDLo55CESEIXGP5r660q.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@harold97: XD a potem ta wyższa klasa społeczna będzie latać z nocnikami w szpitalu, zderzenie ze ścianą już niedługo, jestem ciekaw kim dla tych ludzi są przedsiębiorcy co nie mając matury mają w miesiąc roczne wynagrodzenie lekarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bazy1i: ja tam nie wiem czy to jest zrzutka
sam spotkałem osoby co tak myślą
głównie studenci o ironio psychologii, prawa i medycyny tym dwóm ostatnim to jeszcze się nie dziwię bo często to oskarki które dostają więcej kieszonkowego niż może zarobić stary takiego podludzia
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: niby wiem, że zarzuta ale już tyle suk poznałem, że jest to jak najbardziej prawdziwe, najgorsze są te co z wsi wyjechały do stolycy, i co najwyżej mogą splunać na dawnych kolegów, strasznie mało normalnych dziewczyn, co po za netflix&chill mają jakieś zainteresowania
  • Odpowiedz
@harold97: architekci to pracują w marketach budowlanych , lub uczą plastyki w szkołach ,lekarze ,prawnicy, budowlańcy bo architekt to nadal budowlaniec zarabiający po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie to topka XD mamparu znajomych po lekarskim i trochę to trwa zanim lekarz zacznie zarabiać kilkadziesiąt. K miesięcznie a u sporej części nigdy to nie następuje.
sololivingyolo - @harold97: architekci to pracują w marketach budowlanych , lub uczą ...

źródło: comment_1664531058bU8oRDZCYeKWz2P3aAnRTq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@harold97: znam gościa którego ojciec jest znanym profesorem medycyny , a nie jestem pewien czy jakiekolwiek studia skończył , i nie jest to odosobniony przypadek , dupeczki i party za pieniądze rodziców to bardzo czasochłonne zajęcie i można przesłać parę momentów w swoim życiuXD
  • Odpowiedz