Wpis z mikrobloga

Jeśli chcesz zarabiać pasywnie polecam: cex.io/r/0/Ebrelus/0/ #cex.io #cexio Przesyłasz BTC, kupujesz #gigahash e, które kopią Ci #btc automatycznie, a stan konta btc regularnie rośnie. Swoimi gigahashami można handlować w każdym momencie bez prowizji lub sprzedać i wycofać. Jednocześnie kopie też #namecoin #ixc #devcoin (i coś jeszcze) dając dodatkowy zysk. #kryptowaluty #altcoin Lepsze niż wiara w #dogecoin i kopanie w chmurze :-)

Sam mam już 53 gigahashe (wyliczyłem 0.8% zysk dziennie, więc póki co super) Cena gigahasha spadła to korzystajcie, bo ja jak to Janusz wszedłem 1-2 za wcześnie... ;) (mam 3% od zysku z gigahasha zaproszonego - podzielę się uczciwie połową zysku - adres btc na pm proszę ). Sam też szukajcie chętnych niech rodacy korzystają póki się da!

Ktoś jeszcze ma problem z mankiem na #digitalocean w nowym roku przez brak informacji o naliczanych opłatach? -100$ potrafi trochę zepsuć humor :D No i nie wiem czy trzymać te #ronpaulcoin czy nie, tylko tego nie sprzedałem dla gigahaszy i nadal wierzę. Jak myślicie? ;)
  • 10
  • Odpowiedz
@Soren: wiele razy już rzucany link do tematu z bitcointalk w którym wyliczali jak bardzo jest to nieopłacalne, nie chce mi się teraz szukać, ale ogólnie odradzam cex.io

"Jeśli chcesz zarabiać pasywnie" Kiyosakiego sie chłopie naczytałeś? :DDD Kopanie kryptowalut = zysk pasywny XD śmiechłem hardo. Uzbieraj 200k, weź kredyt i kamienice kup, wtedy będziesz mógł mówić o zysku pasywnym.
  • Odpowiedz
I dopowiadam, bo ktoś pytał, że kupuje się gigahashe na zawsze nie na czas. I można kupić dowolny ułamek gigahasha (jest bardzo małe minimum) dla testu.

@GlenPL: Dzięki. Zapoznam się z tym tematem jak znajdę. Mam od dwóch dni dopiero, ale już zdążyłem z zysku dokupić pół gigahasha, więc nie wiem, gdzie tu strata ;)
  • Odpowiedz
@Soren: ok. Przyjmujesz, że cena nie spadnie. Wydaje mi się, że to był inny temat, ale niestety nie mam teraz czasu aby go szukać. Twoje pieniendze, jak przyjmujesz na siebie ryzyko straty świadomie - nic mi do tego. Ale pamiętaj o wzrostach trudności nawet o kilkanaście % tygodniowo :p
  • Odpowiedz
@Soren: Pokrakać to mogę też sam sobie.

Komuś tu się coś wydaje i nadal nie wie, w którym kościele dzwoni ;) Gdzieś coś. Niektórzy ludzie to chyba lubią być upierdliwi dla zasady ;) Cena gigahasha spadnie to cena BTC urośnie. Trudność rośnie przewidywalnie, już kalkulowałem. Niespodzianek nie będzie. Niektórzy to się martwią bardziej o cudze pieniądze zamiast zająć się pomnażaniem własnych. A ryzyko jest wiadomo, ale od tego jest własny
  • Odpowiedz
@GlenPL: Wycofałem się z tego interesu, chociaż dało się tam zarobić jednak, tylko trochę ryzyko nie na moją januszową cierpliwość i już wolę wymianę coinów gdzie indziej ;) Jak ktoś by wszedł na dołku to mógłby nieźle zarobić, nawet przy wzroście trudności nadal będzie dłuższy czas zysk chyba, że gigahashe spadną, ale to zależy od wahań BTC. BTC w górę wyprzedaż hashy, w dół hashe w górę.
  • Odpowiedz