Wpis z mikrobloga

@Sinti: Hmm... ano jest taka baja co leciała kiedyś na ZigZapie, Valerian & Laureline: W pułapce czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Nie wiem czy nazwać to prawowitym anime, ale produkcja na spółę robiona przez Francuzów i Japończyków, bardzo mądra moim zdaniem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:A z takich typowo anime, to
@nirvikalpasamadhi: A nie znam tej 1, Overlorda mam w planach obejrzeć już jakoś od chyba 6 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A widziałeś może Made in Abyss, Evangelion, Higurashi no naku koro ni albo Melancholy of Haruhi Suzumiya? To moje ulubione, no jeszcze Death Note, ale to zakładam że prawie na pewno widziałeś.
@nirvikalpasamadhi: Nie no nie, Death Note musisz obejrzeć ASAP, nie obejrzeć Death Note to nie wiem, nie poważny chyba jesteś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Made in Abyss i Evangelion ostrzegam że w "depresje" potrafią wpędzić, tzw. motzne gunwo.
@nirvikalpasamadhi: to jak lubisz to Made in Abyss zaprasza, pierwsze pare odcinków może być nudne ale tak ma być celowo się tak łagodnie zaczyna, przedwczoraj akurat wyszedł ostatni odcinek 2 sezonu (a jest jeszcze film) więc jeszcze świeże sam drugi sezon będę dopiero oglądał