Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodaję tutaj żeby nie ujawnić za dużo w swoim profilu.
Pytanie do Mirków z #gdansk
Czy Chełm jako dzielnica jest bezpieczny wieczorami?
Czy dałoby radę bezpiecznie biegac tam koło godziny 20? Jaką trasą najlepiej?
Przeprowadziłam się z żabianki i tam wiedziałam gdzie i jak mogę biegać. Niestety zanim dojadę, zjem i się przygotuję to już robi się późna godzina i nie wiem czy wykupować karnet na siłkę i męczyć się na bieżni (to dla mnie nudne) czy rozkminiać coś innego.
Biegam tak minimum 8km, przygotowuje się do maratonu, więc muszą to być jakieś dłuższe trasy.

Z góry duuuuuże dzięki.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6335ffea13aa097904f321d4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania bardzo bezpieczny. Mieszkam tu prawie 40 lat, i nigdy nikt mnie nigdzie nie zaczepiał, nawet w szalonych latach 90 gdzie w większości dzielnic w tym czasie wieczorami bylo niewesoło.
Sporo ludzi biega po okręgu Dragana-Witosa-Sikorskiego. Oprócz tego do okoła boiska na OSIR na Witosa, lub w Jarze Wilanowskim. Co do Chelmu nie mam wątpliwości, że jest spoko, to w tym Jarze może być różnie, bo tam jest daleko od wszelkich ulic,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Chełm chyba jedna z bezpieczniejszych dzielnic Gdańska bym powiedział. 20 to też nie jakaś turbo późna godzina.
No i nie zaszkodzi kupić gaz bo nawet w najmniej oczywistym miejscu jakiś #!$%@? może się trafić, a będzie na każdą okazję, nie tylko do biegania :)
  • Odpowiedz