Wpis z mikrobloga

@BigShow: Hahah straszne wiem, rozmawiając z Magda mówiła mi o prywatnych rzeczach odnośnie życia Których nie chciałem tam poruszać dlatego miałem taka pustkę nicości i nie potrafiłem odpowiedziec na pytanie. Bo argumenty które mogłem użyć uznałem ze są zbyt prywatne
  • Odpowiedz
@BigShow: to jest jeszcze podkręcone i powielone jest moje jąkanie. Zrobili tego więcej dla podkreślenia niż było. Pamiętam ta rozmwe i tam powiedziałem ze o prywatnych rzeczach rozmwialem z Magda
  • Odpowiedz
@Marekhp: Sam się zakręciłeś, bo jaki miałeś cel w tym kombinowaniu - zgaduję, żeby nie zrobić Kamie przykrości mówiąc jej wprost, że jej nie wybierzesz? Innego motywu wymyślić nie mogę, decyzję wtedy już podjąłeś, że Magda, chyba prawie każdy facet, który ma oczy wybrałby Magdę a nie Kamę. (Pomijam rewelacje, które o Magdzie się pojawiły teraz, a o których w hotelu nie było wiadomo wtedy.)
  • Odpowiedz
@Marekhp: dobra Maro, ty sie nie denerwuj, tu na wypoku zwykle jest ostro i toksycznie i ludzie sobie nie żałują. faktycznie, jesli taki montaż, i jest jak mówisz - że pewnie Magda płaku płaku bo mialam to, tamto, siamto, traume, jedną druga trzecia, to ci sie jej żal zrobilo i to jest zrozumiale. Tym bardziej to pasuje do dalszych twoich kroków wobec magdy. No nic oglądamy i tak jest dużo lżejszy
  • Odpowiedz