Wpis z mikrobloga

@Aryo: dałeś na pewno dobre tagi i oznaczyłeś +18. Bo potem jakaś użytkowniczka może stwierdzić że ten wąs to broń masowego rażenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zoodiak: też jestem tego zdania - większe zasięgi + nie usuwają postów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wrzucam od #!$%@? orków, różne części ich ciała a jeszcze nic nie spadło z rowerka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zoodiak: Limit długości posta, limit długości nagrania. Był tandem wykop.pl + twitter

Teraz będzie tandem

Twitter + [nazwa portalu za jaki kasuje się tutaj wpisy] + może postawię bloga, ale nie jestem pewien
  • Odpowiedz
@Aryo: Można wrzucać linki postowane na zewnętrzny serwis, ew. robić nitki. Po prostu pisanie takiego contentu na wykopie to trochę kurde no, rzucanie złotem przez okno xD
  • Odpowiedz
Widziałem podobny wpis tutaj: > ttps://www.hejto.pl/wpis/https-streamable-com-w7hkzg-filmik-sprzed-okolo-2-3-dni-18-09-powolany-22-09-na-

Twitter + [nazwa portalu za jaki kasuje się tutaj wpisy] + może postawię bloga, ale nie jestem pewien


@Aryo: O jaki portal chodzi?
  • Odpowiedz
@Aryo: Już jakiś czas temu pisałam, że moi znajomi, którzy nigdy nie byli w wojsku, z okolic Omska/Tomska również zostali powołani na "szkolenie" od października. Listy dostali jeszcze w sierpniu. Więc całkiem możliwe, że mobilizacja w niektórych regionach odbyła się wcześniej.
  • Odpowiedz
może postawię bloga, ale nie jestem pewien


@Aryo: Zdecydowanie polecam to rozwiązanie tylko nie wordpress xD

Własna strona oparta o ActivityPub (Mastodon/Misskey/Calckey) to świetny pomysł. Gab.com to fork Mastodona.

Nikt Ci nic nie zablokuje, a sieci zdecentralizowane to przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomimo fragmentacji, tak naprawdę tworzą jedno środowisko i z jednej instancji mastodona masz dostęp do innych. Łatwy re-sharing i super duże zasięgi.

Koszt to
  • Odpowiedz
@Aryo: a nie kombinowałeś właśnie z własną stroną/blogiem, do tego jakaś monetyzacja w stylu tonu składowego - donejty/buymecoffee itp.? Pewnie byś mógł coś z tego wyciągnąć, markę już tam jakąś masz tutaj.
  • Odpowiedz
@iAmTS:

a nie kombinowałeś właśnie z własną stroną/blogiem, do tego jakaś monetyzacja w stylu tonu składowego - donejty/buymecoffee itp.? Pewnie byś mógł coś z tego wyciągnąć, markę już tam jakąś masz tutaj.


Miałem i się nauczyłem całkiem sporo, budując własną stronę, ale jakoś zrezygnowałem z braku czasu
  • Odpowiedz
Twitter + [nazwa portalu za jaki kasuje się tutaj wpisy] + może postawię bloga, ale nie jestem pewien


@Aryo: może czas skorzystać z pomocy @JanLaguna ? Jego wpisy zawierają link do strony na jego blogu i z tego korzystam, bo przejrzyściej :)
  • Odpowiedz
@Zoodiak haha celna uwaga.Jernam orównywanie wykopu i Twittera mija się z celem. Powstały do dwóch różnych celów. A dodawanie dłuższego contentu na Twitterze to po prostu głupota.
  • Odpowiedz