Wpis z mikrobloga

@Zoodiak: też jestem tego zdania - większe zasięgi + nie usuwają postów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja wrzucam od #!$%@? orków, różne części ich ciała a jeszcze nic nie spadło z rowerka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Aryo: Już jakiś czas temu pisałam, że moi znajomi, którzy nigdy nie byli w wojsku, z okolic Omska/Tomska również zostali powołani na "szkolenie" od października. Listy dostali jeszcze w sierpniu. Więc całkiem możliwe, że mobilizacja w niektórych regionach odbyła się wcześniej.
może postawię bloga, ale nie jestem pewien


@Aryo: Zdecydowanie polecam to rozwiązanie tylko nie wordpress xD

Własna strona oparta o ActivityPub (Mastodon/Misskey/Calckey) to świetny pomysł. Gab.com to fork Mastodona.

Nikt Ci nic nie zablokuje, a sieci zdecentralizowane to przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomimo fragmentacji, tak naprawdę tworzą jedno środowisko i z jednej instancji mastodona masz dostęp do innych. Łatwy re-sharing i super duże zasięgi.

Koszt to
@Aryo: a nie kombinowałeś właśnie z własną stroną/blogiem, do tego jakaś monetyzacja w stylu tonu składowego - donejty/buymecoffee itp.? Pewnie byś mógł coś z tego wyciągnąć, markę już tam jakąś masz tutaj.
@iAmTS:

a nie kombinowałeś właśnie z własną stroną/blogiem, do tego jakaś monetyzacja w stylu tonu składowego - donejty/buymecoffee itp.? Pewnie byś mógł coś z tego wyciągnąć, markę już tam jakąś masz tutaj.


Miałem i się nauczyłem całkiem sporo, budując własną stronę, ale jakoś zrezygnowałem z braku czasu