Wpis z mikrobloga

Panie Rafale Kosno, tak wygląda podopieczny fundacji/federacji przecwelonych który jest narkomanem uzależnionym od rozpuszczalnika, po tym jak zaczął pan zbierać pieniądze na pomóc panu Suchodolskiemu, oraz po tym jak wszystkie pieniądze z jego patologicznych transmisji na żywo idą na konto tej federacji przecwelonych, na ten moment pochwalił się pan tym że dzięki uzbieranym pieniądzom na pomoc panu Suchodolskiemu, udało się zakupić tabletki które mają pomóc temu panu w rzuceniu palenia papierosów oraz w zaprzestaniu picia alkoholu, myśle że rzucenie palenia papierosów oraz alkoholu bardzo pomoże panu który jest uzależniony od rozpuszczalnika nitro,
Tutaj zdjęcie pana Suchodolskiego któremu pan pomaga który wypróżnia się w spodnie po jednej z jego licznych inhalacji rozpuszczalnikiem. Bardzo podoba mi się pana POmoc
#kononowicz
MecenasMarcinNajman - Panie Rafale Kosno, tak wygląda podopieczny fundacji/federacji ...

źródło: comment_1664388065ngxdkgxhnyEEYabCpRGrUu.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@MecenasMarcinNajman: Jego PKD pozwala na pomoc takim ludziom. Firma sciema i jak to przyslowie mowi:
Jak ktos/cos jest od wszystkiego, to jest do niczego.
79.11.A - Działalność agentów turystycznych
01.61.Z - Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
49.31.Z - Transport lądowy pasażerski, miejski
  • Odpowiedz
To jego firma która jest zawieszona


@knurknurewiczpierwszy: A to nie widziałem nawet. Faktycznie zawieszona teraz widze. Jakies cele statutowe nawet taka szemrana federacja, musi miec, ale kij z tym nie chce mi sie w te choroszcz wnikac, bo i bez tego wiadomo, ze jego cale zycie polega na kombinatorstwie i urojeniach.
  • Odpowiedz