Wpis z mikrobloga

Mam problem z wpłatą paru kryptowalut na BTER.Pisze do nich lecz mi nie odpisuja.Problem jest taki,że nie wiem jak wpłacic kryptowaluty poniewaz oprócz Bitkoina i Litecoina nie ma tam podanych adresów innych walut aby można było przesłać je na adres danej waluty na tej giełdzie.Moze ktos wie jak to zrobic?

#kryptowaluty
  • 7
@arakis2000: Czyli tylko dwie waluty Bitcoin i Litecoin mozna wpłacic?pozostałych nie można wpłacac ?kiedy klikne na depozyt to pokazuje się komunikat,że depozyt jest wyłączony.
@arakis2000: Kiedy się zaloguje to wszystkie waluty oprócz Bitcoina i Litecoina pokazuja komunikat ,że depozyt jest wyłączony.Bitcoin i Litecoin pokazuje mi adres na który wpłacic walutę.
@arakis2000: Czy twoja pierwsza wpłata była w Bitcoin lub Litecoin? bo moze trzeba najpierw wpłacic na takie waluty a potem mozna wpłacac inne?Wycofanie pieniędzy jest aktywne na kazdej walucie ,ale wpłaty juz nie.
@Berlis: Nie pamiętam wiem jedynie że mnie z TAG w jajo zrobili dobrze poszedł do góry to się odkułem :P Kupiłem 1000 TAG ja do wypłaty a tu TAG withdrawal is disabled i musiałem czekać co by za tanio nie sprzedać