Wpis z mikrobloga

Mirasku, nie będę oglądał dwóch dwudziestominutowych filmików na youtube żeby zrozumieć Twoją opinię xD mam co robić. Infinite mi się bardzo podobało, ciekawa fabuła, świetny gameplay, chętnie zapoznam się z tym jak pociągną tę historię.


@Wolowinka: ¯\_(ツ)_/¯ Mi się fabuła podobała ale jak ze wszystkim, to że nam się coś podoba nie oznacza że ogólnie nie jest strasznie marne..
tl;dr: Dla 99% fanów Halo liczy się multiplayer który w Infinite został
tl;dr: Dla 99% fanów Halo liczy się multiplayer który w Infinite został zmasakrowany słabymi sezonami, miernymi aktualizacjami i łamanymi obietnicami. Gra dalej jest zabugowana i koszmarnie zoptymalizowana. Czyli taki Cyberpunk 2077 tylko że tutaj nie ma ani nie będzie poprawy ani żadnego "redemption arc" bo 343 to banda kretynów.


@L3gion: to wiele tłumaczy, multi ani nie ruszyłem XD oceniam tylko single, pewnie powinienem był to zaznaczyć.

Ogólnie to niezbyt śledzę opinie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoKappaSoldier73: A dla mnie ten otwarty świat to właśnie porażka. Nic w nim nie ma, trawnik i okazjonalne drzewa z krzakami. Jest tylko irytujący do przemierzania z misji do misji.
Może coś źle robię, ale wolałbym bardziej korytarzowe podejście niż takie wybijanie z rytmu trochę na siłę
@Wolowinka @L3gion @NoKappaSoldier73: ile godzin w multi nabiliście? Bo tak czytam, że HI to największa porażka w ostatnich latach i że multi jest #!$%@?... I jasne, są problemy z SBMM (jak gracie na topowym poziomie) czy też z desync no ale poza tym co tam zostało w gameplayu popsute? Bo dla mnie ta gra ma najlepszy feeling strzelania od czasów gier Bungie, tam samo jak estetykę i design, a ekwipunek naprawdę