Wpis z mikrobloga

To tak skoro już nocna za pasem wrzucam moje kolejne dzieło, dużo lepsze niż poranny Jigglyvee.
Hybryda o jakże ciekawej nazwie Muras...Muk + Lapras o którego chyba z pół roku temu prosił @Nessiteras_rhombopteryx . Obiecałem i zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Muras - Zwany również potworem z Celadon City to bardzo ciekawa hybryda. Naukowcy nie zbadali natury tego pokemona i większość wiedzy na jego temat pochodzi z plotek i miejskich legend mieszkańców. Kilka faktów jest jednak pewnych. Hybryda powstała wiele lat temu przez przypadek. Podczas ucieczki zespołu R przed policją, jeden z członków gangu wyrzucił przypadkowo pokeball z młodym laprasem, który uciekł do kanałów Celadon City. Tam przez ponad 10 lat przemierzał labirynt zanurzony w ściekach miasta. Lata ekspozycji na zanieczyszczenia sprawiły, że pokemon z typu lodowego zamienił się w typ trujący. Jego skorupa zamieniła się w kominy wypuszczające metan a podbrzusze wytworzyło barierę śluzową silnie trującą dla pokemonów i ludzi. Podobno żywi się padłymi Rattata oraz Zubatami. Pracownicy miejskiej kanalizacji w obawie przed bestią trenują Grimery i Muki do oczyszczania kanałów.

#pokehybrydy #pokemongo #pokemon #rysujzwykopem #chwalesie
Pobierz R.....k - To tak skoro już nocna za pasem wrzucam moje kolejne dzieło, dużo lepsze ni...
źródło: comment_1664229921BBvuPNtGQmcHvxYudBRTdN.jpg
  • 8