Wpis z mikrobloga

Przerywane strzałki to z grubsza co każda ze stron próbuje osiągnąć. Rosjanie od miesiąca próbują dojść i zdobyć Bachmut (Artemiwsk)

tu informacja ze strony prorosyjskiej
https://www.wykop.pl/wpis/67913833/rosyjski-propagandysta-i-korespondent-wojenny-ryba/

Ps. Od wczoraj sytuacja Rosjan uległa pogorszeniu. Ukraińcy podeszli od zachodu pod Liman, gdyż Schadrilove wpadło pod kontrolę ZSU
Aryo - Przerywane strzałki to z grubsza co każda ze stron próbuje osiągnąć. Rosjanie ...

źródło: comment_1664195558dBKhqdNoTGXPYuOUy4gU2M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aryo: "Dopóki żołnierzy będą podrzucać na front dopóty będą atakować"
i tu następuje nerwowe dotknięcie głowy i ucieczka wzrokiem co bardzo często zdradza kłamce :)
  • Odpowiedz
@Aryo: Jak sytuacja pod Bachmutem? Ruskie onuce twierdzą, że zajęli pół Soledaru i wkroczyli na przedmieścia Bachmutu. Jakieś prognozy? To chyba jedyny kierunek przy którym można mieć jakąś obawę i w sumie dziwię się, że nie przychodzi tam nikt Ukraińcom z odsieczą.
  • Odpowiedz
Ruskie onuce twierdzą, że zajęli pół Soledaru


@Hydrazant: Doszli dosłownie dwie przecznice dalej od fabryki Knaufa. Zajęło im to 2 tygodnie. To w przybliżeniu 1/5 miejscowości

Jak sytuacja pod Bachmutem?


Próbują dotrzeć do miasta. Zapewne wkroczą jak padnie Soledar i Bachmutskie

Zrobiłem mały szkic jak, to wygląda. Przerywana czerwona linia to zgeolokalizowane rosyjskie pozycje 2 ulice dalej od fabryki Knaufa
Aryo - > Ruskie onuce twierdzą, że zajęli pół Soledaru

@Hydrazant: Doszli dosłowni...

źródło: comment_1664197072POBkM2EbflARIk0JzGhjuA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aryo: Czyli wnioskuję, że na ten moment jest ok. Ruskie łamią sobie zęby na przebijaniu się do Bachmuta, a to wcale nic im nie da. Oby jednak Ukraińcy się tam utrzymali.
  • Odpowiedz
@Hydrazant: No też mam taką nadzieję, bo kuzyn walczy gdzieś w okolicach Soledar i Bachmuta. Wiem nawet konkretnie gdzie, ale więcej powiedziec nie mogę
  • Odpowiedz