Wpis z mikrobloga

Week 3 za nami, a najlepszym typerem niedzielnej kolejki okazał się Mireczek @ticos , który prawidłowo obstawił aż 9 meczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście zachęcam do przeliczenia też punktów po swojemu, w razie jakbym się pomylił.

Przed nami week 4, który moim zdaniem zapowiada się na najbardziej wyrównany od początku sezonu, także myślę, że może być sporo przetasowań w rankingu. Kolejkę do obstawiania podeślę w czwartek, ponieważ do tego czasu mogą być jakieś kontuzje itp. i przy okazji do niedzieli będzie kilka dni, żeby każdy miał trochę na obstawienie. Przy okazji zapraszam resztę tagu #nfl do gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aktualny ranking Mikrkotypera NFL 1 edycji:

@Ticos - 9 pkt.
@TheGreatest - 8 pkt.
@jannar24 - 8 pkt.
@vincii89 - 8 pkt.
@jannar24 - 8 pkt.
@kulekstronk - 7 pkt.
@Pietal - 7 pkt.
@LaDainianTomlinson - 5 pkt.
@19karol90 - 4 pkt.

Regulamin:

1. Co tydzień po zakończeniu kolejki (w poniedziałek) na tagu #nfl będzie przeze mnie opublikowany aktualny ranking, a w czwartek lista meczy do typowania. (jeśli z jakiś względów nie będę mógł, to pewnie zwrócę się o pomoc kogoś z Was, ale nie przywiduję takiej sytuacji).
2. Za poprawne wskazanie zwycięzcy meczu otrzymujemy 1 pkt.
3. Jeśli w meczu padnie remis i ktoś wygra w dogrywce, to tak samo za prawidłowo wskazanego zwycięzcę otrzymujecie 1 pkt., za remis nie ma punktów.
4. Jak wiecie większość meczy zaczyna się w niedzielę o 19, 1 mecz jest w piątek, bądź w czwartek (week 13) i 1 w poniedziałek. Z tego względu, żeby uniknąć niepotrzebnego chaosu do której, jakiego dnia, pilnowania wyników z kilku dni itp., to OBSTAWIAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE KOLEJKĘ NIEDZIELNĄ + PLAY-OFFY AŻ DO SB WŁĄCZNIE
5. Do zabawy w typowanie każdy Mirek może dołączyć w dowolnym momencie, im później tym wiadomo mniejsza szansa na wygraną.
  • 7
  • Odpowiedz