Wpis z mikrobloga

@dzikiwonsz21 Ale ja tak samo, w zeszłym tygodniu, od poniedziałku, byłem w moich okolicach, rozdawałem CV, oraz aplikowałem, a jak był numer to dzwoniłem... Dzisiaj miałem numer jakiś nieznany i wyskakiwało mi że to spam, ale sprawdzę, na dzień dobry dzwoni babka z Warszawy... Dziękuję i dowidzenia!
Szkoda słów z tym się zgodzę, tyle jest ogłoszeń gdzie potrzebują rąk do pracy, ale odzewu to ni luja...
@dzikiwonsz21 Tak wiem, ich trz jest od groma... Mam pracę, z której jeszcze "niby się cieszę" ale jednak jak na inne firmy, zarabiamy mało, i szukam nowej, jak i jeżeli masz jakieś problemy, to jesteś wyzywany...
@dzikiwonsz21: Weź, podobnie mam tylko szukam miesiąc i miałem 3 rozmowy, z jednej wyszedłem, drugiej odmówiłem, trzecią spartaczyłem akurat ja. Odrzucili mnie nawet na etapie CV z oferty o pracę dla informatyka za minimalną (technik, student, parę gównocertyfikatów) XD
@KrzysiuPG Teraz znowu wysyłałem CV, może jutro będą jakieś telefony. Ale zwróciłem uwagę ile jest na olx wyświetleń danego ogłoszenia. Nawet jakieś januszowe magazyny, co oferują umowę zlecenie za minimalną mają w ciągu jednego dnia kilka tysięcy wyświetleń. Może dużo ukraińców szuka pracy
@dzikiwonsz21: Możliwe, ale pamiętaj że niektóre firmy długo zbierają CV i potem wybierają kandydatów i się umawiają. Przerabiałem to dwa lata temu kiedy z aktu desperacji poszedłem do pracy na stacji (miło wspominam, ale jednak nudna praca strasznie mimo luzu) i mimo że nie dostawałem żadnego telefonu wcześniej to w ciągu tygodnia od podpisania umowy miałem 4. Teraz też ta trzecia rozmowa była ponad miesiąc po wysłaniu CV, zazwyczaj teraz na