Wpis z mikrobloga

Mirki jakiego pada do PC kupić abym mógł go używać z Xbox gejpasem? Fajnie jakby był bezprzewodowy ale nie musi, i do 200zł. Głównie to jakaś fifa, i jakieś ścigałki. Wygrzebałem jakiegoś starego pada ale nie da się go skonfigurować w grach i szukam czegoś nowego co bez dużych kombinacji będę mógł używać.
#pcmasterrace #komputery
  • 10
czyli kupię dowolnego i będzie bez problemu działał z PC?


@Nick_i_login: na usb - tak.
na bluetooth (jeśli masz, albo kupisz dowolny odbiornik-interfejs bt na usb za 1$) - to tak, o ile to jest w miarę nowy pad od Xbox S/X (wygoogluj sobie xbox pad bluetooth) - z ograniczeniem, że tylko 1 pad w tym samym czasie.
Jeśli chcesz mniejszy input lag i więcej niż 1 pad do PC podpiąć
Pobierz
źródło: comment_1664187567X9VM6mwWJRBSPi0HUaTdAz.jpg
@Nick_i_login: od czasow 360tki mozna kupic oficjalny microsoftowy bezprzewodowy pad dla PC, ktory ma w zestawie dodany odbiornik specjalny podlaczony na usb do pcta - nowsze mozna nawet przez BT podlaczyc

no ipad od xboxa to pewniak jesli chodzi o obsluge gier, bo to wlasnie pod niego zwykle wszystko jest mapowane. Z innymi padami roznie bywa, a mialem dwa jeden byle jaki i drugi microsoftowy i nie raz sie zdarzylo ze
@budus2: Ten 8BitDo Pro 2 którego nie tak dawno zwróciłem bo srał się po połączeniu kablowym? Niech chłop nie cebuli i wykrztusi kasę na pada od Xboxa, obecnie jest na promocji w Media Expert.
@Nick_i_login: Tak jak mówiłem, 8BitDo olej bo jeszcze się przejedziesz, zerknij do Media Expert bo mają normalnego pada od Xboxa na promocji.
Dzięki wszystkim za pomoc. Zamówiłem tego Xboxowego, a neonet. Trochę mnie czas wysyłki ze strony Microsoftu zniechęcił i dołożyłem 2 dychy żeby mieć już na weekend. Na razie przetestuje na kablu, ale odbiornik pewnie zamówię trochę później. Na olx widziałem po około 120zł.