Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@saggitarius_a: to będzie tak że po Wojnie Ukraina się na nas wypnie jak zwykle. Jeszcze w grudniu tamtego roku czytałem jak to Ukraina nakładała sankcje na Polskę. Nie pamiętam już w jakiej dziedzinie gospodarki ale tak było.
  • Odpowiedz
@kaluka106: to będzie ich decyzja. Jeżeli chcą robić interesy z niemcami, które wypiely się na nich gdy potrzebowali pomocy, to mają prostą drogę do tego. Tylko problem jest w tym, że niemcy zawsze się orientują na tfu... rosję. Także to jak kopanie własnego grobu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 195
@Xiobos: w Europie każdy musi robić interesy z Niemcami. To jest najsilniejsza Europejska gospodarka. Nie robisz interesów z Niemcami-> żresz gruz
  • Odpowiedz
@kaluka106: Jak będą chcieli to się wypną, grunt, że ta wojna na ich terenie da nam spokój na kilka dekad i sympatię tamtejszej opinii publicznej - co tez nie pozostaje bez wpływu na gospodarkę. Nie wiem czy byłeś kiedyś w Gruzji albo Kazachstanie ale podróżowanie po krajach gdzie bycie Polakiem jest powodem do dumy to świetna rzecz. Polecam, zupełnie inne doznanie niż w krajach gdzie uchodzimy za tanią siłę robocza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HeadH: nie miałem przyjemności bycia w krajach o których wspominałes. Aczkolwiek byłem na bliskim wschodzie i nikt tam nie mial takiej opinii o Polakach jak pisałeś. Chyba tylko zachód Europy nas tak traktuje.
  • Odpowiedz
w Europie każdy musi robić interesy z Niemcami. To jest najsilniejsza Europejska gospodarka. Nie robisz interesów z Niemcami-> żresz gruz


@kaluka106: Chyba że każdy przestanie robić interesy z Niemcami
  • Odpowiedz