Wpis z mikrobloga

@alabamaworley: ja też ale to były trochę inne czasy. Później zaczęło się to zmieniać i z dowodu trzepali mnie prawie do trzydziestki. W każdym razie trochę trudno mi uwierzyć w to, że niepełnoletniej tak łatwo to przyszło obecnie albo pracownicy lokalu są skrajnie nieodpowiedzialni.
  • Odpowiedz
@Obliviscaris klub to za dużo powiedziane, to raczej jeden z najgorszych pubów w Rzeszowie, który jest już dawno zamknięty na stałe. Na wejściu dowodów nie sprawdzali, przy barze widząc dziewczynę z jej aparycją pewnie tez nikt o dokumenty nie prosił. Mi się wydaje ze Magda jest po prostu patusem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Maaaaaciek: W pubach przy wejściu z reguły dowodów nie sprawdzają. Ewentualnie dopiero przy zakupie procentów. I tak z ciekawości… a kiedy Ty po raz pierwszy napiłeś się alko, że od razu patus? :D Ale jak rzeczywiście po skończeniu 18 stu lat, to szacun!
  • Odpowiedz
@Obliviscaris: sam pamiętam, że w wieku 15/16 bez problemu mogłem ogarnąć alkohol a nawet wejść do klubu się zdarzyło, a kobiety to w ogóle nie miały z tym problemu. Pieprzycie jakbyście nigdy tyle lat nie mieli i nie wiedzieli jak takie miejsca działają.
  • Odpowiedz