Wpis z mikrobloga

@LinQ: zależy na jakim levelu grasz. Tam jest dominando (Genesis), tak jak na większości starych serwerów. Jeśli grasz <600 lvl to za free mozesz sobie przeniesc postac na Celeste, więcej info na discordzie (link na forum Celesty).
No i ogólnie wbrew temu co @STRODAM mówil na swoim streamie - to pewnie nie jego wina, tylko propagandy oponentów - nie biegamy za neutralami. Dopóki trzymasz się z dala od ludzi z blacklisty i przestrzegasz zasad serwera, to masz czilere utopie i większość respów bez kolejki. Jak chcesz grać trochę ambitniej, to zawsze można wziąć drogę kariery w Yamakashi a potem w Refugees.
No i ogólnie wbrew temu co @STRODAM mówil na swoim streamie - to pewnie nie jego wina, tylko propagandy oponentów - nie biegamy za neutralami. Dopóki trzymasz się z dala od ludzi z blacklisty i przestrzegasz zasad serwera, to masz czilere utopie i większość respów bez kolejki. Jak chcesz grać trochę ambitniej, to zawsze można wziąć drogę kariery w Yamakashi a potem w Refugees.

@marahin a co mówił ten nieudacznik w sumie?
@Insane_Mike: że mamy rozstawione postacie po całej Tibii i jak tylko widzimy neutrala, to biegniemy mu przeszkadzać. Jest to oczywista bujda. Nie mamy powodów przeszkadzać neutralom, ba, my neutrali chcemy jak najwięcej na serwerze. Dowodów na to jest wiele, ale polecam przejrzeć Discorda Celesta Community, gdzie mamy ponad 1300 osób, sekcje od serwisów, i historię postów na których zbieramy cały serwer na np. Devovorgę czy inne bossy. Przeszkadzamy tylko ludziom z
@SzumlewiczLover: to zależy od indywidualnej sytuacji. Jeśli taka postać jest na huntedliście, to płaci tyle, ile jest napisane na huntedliście. Jeśli nie, to zależy od levela. Mogę podpowiedzieć, że bardziej opłaca się kupić 599 RP i wbić te 61 leveli, niż kupować 660 i płacić payment, i tak większość osób robi :)
Jeżeli coś takiego mówiłem na temat innego servera, niż Bona, to czytałem wiadomości ludzi z czatu, nigdy tam nie grałem, nigdy tam nie miałem swojego epizodu, więc nie chciałbym komukolwiek polecać, czy zniechęcać go do danego servera
@Insane_Mike: