Wpis z mikrobloga

Zwykle postuje na r/FIFA, ale czemu by nie rozruszac #fut tagu na wykopie? Widze, ze jest tutaj troche ludzi, wiec mozna by fajnie dzielic sie nowinkami, bugami itp. :)
Jesli zastanawiacie sie w co inwestowac i kiedy, to szybkie porady z mojej strony bazujac na danych z wykresow z poprzednich gier:
1. Podstawa: karty z ovrl mniejszym niz 82 to najgorszy z mozliwych pomyslow, wszystko bedzie taniec, nawet meta karty
2. Karty ktore maja gwarantowane OTW beda rosly w cene przez pierwszy tydzien - to jest pewniak, zalezy tylko ile. Prawa popytu/podazy dzialaja w 100% w fife, i jesli nie bedzie kart w paczkach to ceny beda rosly - idealny pod inwestycje: Haaland, Sterling.
3. Karty meta beda rosly eksponencjalnie, chociaz na niektore juz pociag odjechal, oczywiscie Vini, Neymar, Messi jesli kogos stac, jesli nie to z topowych tanich inwestycji polecam Mendyego. Z nowym systemem zgrania potrzeba 2 zawodnikow z jednej druzyny do diamentu. Vini jest top meta, a Mendy jest najlepszym LO w grze na ten moment, wiec te 2 karty beda rosly do pierwszej ligi weekendowej
4. Jesli ktos ma mniej niz 20k, to nie polecam ladowac w graczy. Polecam kupic tanie style gry jak kotwica czy engine i trzymac, ceny zawsze rosna 2-4 krotnie jak ludzie zaczynaja grac.

Przez pierwszy miesiac FIFY zwykle moje zycie toczy sie tylko wokol tej gry, wiec sporo wiem, bede staral sie wrzucac jakies info, moze bedzie troche ludzi ktorych to zainteresuje :)
#fifa23 #fifa
#fut
  • 6
Karty ktore maja gwarantowane OTW beda rosly w cene przez pierwszy tydzien - to jest pewniak, zalezy tylko ile.


@vilay: Wiadoma sprawa. Według mnie warto nawet pójść w karty które nie są metą. Lewandowski 91 w tej chwili chodzi po prawie 30k, jak dostanie OTW (a dostanie na 99,9%) to jego wartość pójdzie srogo w górę. Szkoda że spóźniłem się z inwestycjami bo 2 dni temu był po 20k ( ͡
ale nie wiem w którym momencie ich pchnąć


@Kamillos33: Nie wszyscy mają dostęp do webappa, więc czekaj do premiery ze sprzedażą. Warto trzymać rękę na pulsie już we wtorek, bo wtedy zaczną grać posiadacze wersji Ultimate Edition, więc pojawi się masa monet za zadania/rozgrywanie meczów. Cała reszta zasiądzie do gry w piątek, wtedy też będzie duży ruch na rynku transferowym.
@Kamillos33: Jesli chcesz nimi grac to spoko, jesli typowo na handel to sa za slabe karty wydaje mi sie, beda za czesto wpadac jak ludzie zaczna wydawac FP, ja bym wsiadl w karty stylu