Wpis z mikrobloga

@Aryo - rzuciłbyś okiem na to video? Podobno oficer prowadzący dostaje tu "niewygodne pytania", ale tak poza tym nie mam pojęcia o czym jest rozmowa. Coś ciekawego tutaj może jest?

#ukraina
waro - @Aryo - rzuciłbyś okiem na to video? Podobno oficer prowadzący dostaje tu "nie...
  • 14
  • Odpowiedz
@waro: póki rzucę okiem i dodam napisy to ktoś wrzuci ten film na główną a potem moj film z napisami zdejmą film jako "duplikat" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
póki rzucę okiem i dodam napisy to ktoś wrzuci ten film na główną a potem moj film z napisami zdejmą film jako "duplikat" ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Aryo: Ja niczego nie wrzucam ani nie wykopuję i grzecznie czekam na twoje napisy zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak poza tym nikt nie oczekuje od ciebie robienia napisów do każdego filmiku. Tak tylko pytam o
  • Odpowiedz
@waro: chyba ci młodzi wrócili trzy miechy temu z woja i biorą ich znowu. Typ pyta, czemu nie biorą bardziej doświadczonych np. z Czeczeni. Typ odpowiada coś o byciu mężczyzną i potrzebie obrony ojczyzny. Mówi, że nie wiedzieli kogo wezmą. Decyzja odgórna. Na koniec menda zawija gościa.
  • Odpowiedz
@waro: @bombastick: wieczorem wrzucę kilka filmów. Bo jest np z 50. latkiem film że dostał powołanie i też twierdzi że tylko 2 tygodnie szkolenia mu zapowiedzieli i chciałbym to przetłumaczyć jako pierwsze

Jeszcze mam jakieś nagranie gdzie matki powołanych krzyczą na żołnierzy że im dzieci zabierają czy coś
  • Odpowiedz
@waro: ogólnie na froncie walki trwają cały czas ale ta mobilizacja dostarczyła masę contentu który nie pasuje do "drugiej armii świata" więc warto takie treści przetłumaczyć, wrzucić zanim znikną
  • Odpowiedz