Wpis z mikrobloga

Rynek matrymonialny dla mężczyzn jest zniszczony.
Ci, którzy płaczą, ze nie maja par - możecie ich mieć setki, ale jeśli macie chociażby minimalne wymagania to nie zmieni kompletnie nic. Pic rel, Tinder od miesiąca w jednym z największych miast w Polsce.

Nie ma problemu z lajkami, nie mam problemu z parami, nie mam problemu z nieodpisywaniem (z 90% odpisuje), kobiety często same piszą, nie mam problemu z utrzymaniem rozmowy, mam problem z tym, ze tej rozmowy nie chce mi się utrzymywać. Robię w życiu sporo fajnych dla mnie rzeczy, nie umiem gadać z kimś dla kogo jedyne zajawki to instagram i paznokcie.

Nie ma sensu wchodzić w wymagania dotyczące wyglądu, bo każdy ma jakieś swoje preferencje, ale chyba większość facetów szuka kobiety, która będzie dla niego jakimś wsparciem, której będzie mógł ufać, pogadac z nią, spędzić fajnie czas. Znalezienie takiej jest niemożliwe. Spoko, może są jakieś 1/10 z fajnym charakterem, ale oszukiwanie się ze wygląd nie ma znaczenia jest irracjonalne. Nie bawcie się w lookmaxing bo jak nie macie szczęścia na miarę wygrania w totka to zwiększycie jedynie szanse na wyrywanie pustaków, na które nie możecie patrzeć po 1 spotkaniu.

Świat facetów i świat kobiet rozjechał się tak bardzo, ze znalezienie nici porozumienia jest praktycznie niemożliwe. Ostatnio kobieta stwierdziła, ze miała mnie za psychola, bo obserwuje z 40 osób na instagramie, szokiem było dla niej to, ze ktoś może obserwować tylko profile, które realnie go interesują i coś wnoszą w jego życie. Inny wszechświat.

Tak się chciałem wyżalić, dać inna perspektywę tym, którzy cierpią przez brak par, bo czy macie 3 czy 3000 to nic nie zmienia w kontekście znalezienia partnerki życiowej.

Z ciekawostek - mój dobry kumpel był w ostatnich latach misterem Polski, klasyczny gigachad, ale do tego na prawdę spoko gosciu z zainteresowaniami, pasjami itd. Kobiety wala do niego drzwiami i oknami, a ciagle jest singlem bo nawet mając taki wybór nie jest w stanie poznać JEDNEJ która miałaby cokolwiek w głowie. Its over jeśli szukacie miłości w 21 wieku.

#tinder
Pobierz Telo7 - Rynek matrymonialny dla mężczyzn jest zniszczony. 
Ci, którzy płaczą, ze nie...
źródło: comment_1664014308dnAM8saix5AJtUArk2tfZQ.jpg
  • 110
@Telo7:
Primo, w życiu nie spotkałam kolesia, który sklejałby modele samochodów.
Secundo, jak ktoś nie jest zakompleksiony, to nie potrzebuje atencji. Ja jej nie potrzebuje.
I na koniec, please, nie generalizuj XD, bo wtedy jedyne, co tym możesz osiagnac, to zrazić do siebie te fajne osoby.
@JudeMason: dobry wygląd wg wykopków to 190cm. Ja mam 179, sylwetkę mam spoko, bo 3/4 życia trenowałem gimnastykę a całą resztę siłownie. Bajera i otwartość na społeczeństwo to niestety w dużej mierze nie loteria genetyczna a kwestia wychowania od najmłodszych lat i uczenia się pewnych wzorców. Nie przesadzałbym z tym, że wygląd zapewnia Ci przychylność społeczeństwa, bo ja zatrudniając u siebie programistów jakoś nie zwracam uwagi czy któryś jest przystojny, jedynie
@Femme-nie-Fatale: Wiesz czym jest pojęcie generalizacji? Primo - modele samolotów :D Secundo - mówisz o ludziach, których znasz, ja też Ci powiedziałem "większość facetów, których znam", niestety większość kobiet, które znam nie ma żadnych pasji (sorki, netflix się nie wlicza). Na palcach jednej ręki mogę policzyć takie, które faktycznie czymś się jarają, bo to jest dla mnie prawdziwa pasja, a nie chodzenie na siłkę w pełnym makijażu, żeby zrobić 4 fotki
@Telo7: Wiem. Mam wrażenie, że z góry przypisujesz wszystkim kobietom te same cechy, zamiast na przykład stwierdzić ”ok, laski są w większości takie a takie, ALE na pewno znajdą się te warte uwagi, tylko nie miałem szczęścia na nie trafić”.
Ty znasz ciekawych mężczyzn, ja znam ciekawe dziewczyny, które nawet potrafią interesować się ekonomią itp. jednak większość z nich nie będzie wyglądać jak instagramowe niunie i być może nie dałbyś im
@Telo7 Jestem dziewczyną i sorki ale patrzac na profilowe tych z którymi piszesz nie dziwie się że "nie umiesz gadać z kimś dla kogo jedyne zajawki to instagram i paznokcie." Wiadomo nie ma co z góry kogoś oceniać po wyglądzie, ale tutaj akurat widać że ich świat raczej kręci się wokół instagramow i innych tiktokow. ¯_(ツ)_/¯
@Liliy: "nie ma co oceniać po wyglądzie ale właśnie oceniłam po wyglądzie" XD Fun fact specjalistko - ostatnia dziewczyna jest w kadrze narodowej w tumblingu Ukrainy, była na olimpiadzie. Ale ekspertka z wykopu oceniła po profilówce 30 x 30px, że jej życie kręci się wokół instagrama :D
@Liliy: właśnie dlatego tak ciężko się z Wami porozumieć, bo nie potrafisz napisać "ok #!$%@?łam, nie powinnam oceniać po wyglądzie", poza tym to, ze ktoś ma jakąś zajawkę nie czyni go potencjalnym partnerem, matko jedyna, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć XD
@Telo7 Nie mam problemu z przyznaniem sie do błędu, nie powinnam oceniać po wyglądzie (jednak tutaj ciężko było mi się oprzeć pokusie). Ale źle oceniłam, mam nauczke. Fajnie że jednak udało się trafić na kogoś kto potrafi z Tobą porozmawiać o czymś innym niż paznokcie. :)
@Telo7: Pokaż morde i opis to pogadamy. Łatwo ci pisać, to co piszesz bo masz tyle par ile masz. Wielu z nas ma zwykłe mordy, mniej lub bardziej ciekawe opisy i nigdy nie będzie mogła liczyć nawet na 1/1000 takiego zainteresowania płcią przeciwną jaką ty otrzymujesz na tinderze..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Telo7: szukanie kogoś na dłużej w apce służącej do ruchania ons.
Grasz w głupie gry, wygrywasz głupie nagrody xD
W airbnb też szukasz nieruchomości do kupienia a w uberze aut na sprzedaż?