Wpis z mikrobloga

@OpolskiGrzyb: bo tu własnie panie onuca jest pieskow pogrzebany. putin będzie walczył do ostatniego ruska aby się tylko dupą stołka utrzymać.onuce muszą zrozumieć że pora pozwolić staremu kapitanowi przejść się po desce bo zaprowadził okręt na mieliznę.
xD atooooom #!$%@? !!!!111 bójcie się wszyscy. Ile można na tym wykopie czytać o tym atomie ja jebe.. nawet mój stary ma #!$%@?


@Zielonkazdr: Ludzie którzy krzyczą "bójcie się, czemu się nie boicie" sami boją się najbardziej. xD
@worldmaster: Serio wierzysz, ze to zrobily pastuchy? xD Przeciez to po latach jest obvious o co chodzilo, casus belli do wojny, przepchniecie Patriot Act, oraz ogrooomne niezgodnosci finansowe, o ktorych w telewizji poimformowano dzien wczesniej. Nijak sie to ma do tego, ze USA to hegemon, a opieranie argumentu na pastuchach z Afganistanu to xD gdyby USA chcialo wybic cala populacje Afganistanu to nie mieliby zadnych technicznych przeszkod.
@OpolskiGrzyb: im szybciej kacapia użyje atomu tym szybciej choooj ją strzeli. W sumie to nie mogę się doczekać kiedy go użyją. Stawiam 90% oni już żadnego atomu nie maja. Sprzedany, przepity itp. 5% nawet jak maja to #!$%@? u nich na platformie startowej. 5% ze wogole wystartuje i obieże właściwy kierunek. W każdym bądź razie jak posuną sie do tego kroku to za 12 miesięcy rossja przestanie istnieć. I oby tak