Wpis z mikrobloga

@siepan: Podobny cringe


@damianooo8: tak, to akurat krindzowe, ale sama idea nie jest fałszywa, kiedyyyś, za nastolatka udało mi się coś podobnego jak na tym filmiku z dziewczyną kilka punktów ponad mój poziom(bardzo ładna, do dziś jedna z najładniejszych, jeśli nie najładniejsza dziewczyna z jaką miałem "przyjemność"), ona z Chadem siedziała(wspólny stolik znajomych) i zachwycona "Komu Bije Dzwon" coś mu tam zawracała gitarę, on lekko poirytowany, bo jego hobby to
sama idea nie jest fałszywa, kiedyyyś, za nastolatka udało mi się coś podobnego


@RabarbarDwurolexowy: ale czego to ma dowodzić? Poszła z tobą do łóżka czy nie? Bo z tego co mówisz, to laska miała chwilową zachciankę na intelektualną rozmowę a jej chad nie mógł jej tego zapewnić. Na szczęście na miejscu byłeś ty, wyskoczyłeś z pudełka i jej zachciankę spełniłeś. W nagrodę dostałeś kilka chwil jej atencji przy których ogrzewasz się
@siepan: tak, za jakiś czas zaprosiła mnie do tej samej knajpy, co prawda w ramach jednorazowej typowej babskiej "na złość" Chadowi, po tym jak się pokłócili, ale było. Bałem się ze mnie pobije czy coś, bo tam go wszyscy znali(specjalnie tam mnie zaprosiła), ale on mi po latach powiedział ze to się działo dość często z jej i z jego strony, dziwne i trochę pato, szczególnie 20 lat temu, ale źle
wstrzeliłem się z dobrym tekstem idealnie w kłótnię Chada z księżniczką i tyle


@RabarbarDwurolexowy: niestety, ale na moje tak właśnie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do zrobienia na złość chadowi nada się każdy - boy hotelowy, kelner, kucharz, hydraulik, były, no ktokolwiek. Akurat trafiło na ciebie.

Btw. twoja historia mi przypomniała pewien film - E=MC2. Obejrzyj jak nie znasz ( ͡º ͜ʖ͡º)