Wpis z mikrobloga

Wiecie czy wprowadzili jakieś ciche ograniczenie na wiele kont na wielu przeglądarkach (osobne profile, sesje, etc) z tego samego komputera? Miałem dzisiaj na dwóch kontach po dwa razy dodawanie do koszyka i... Zamiast przenieść na /koszyk to przenosiło na stronę główną sklepu. Coś mi tu śmierdzi.
#pgg
  • 19
@themichalosyt: nie no, mi również ładnie ładuje główną stronę sklepu, czasem nawet załaduje z dostępnym węglem, tylko od dwóch tygodni nie jestem w stanie dodać do koszyka. A dzisiaj zauważyłem to dziwne zachowanie z redirectem na sklep.pgg.pl/
@sSpoko: będziesz tak miły i się podzielisz jak sprawdzasz payload? Fakt jest taki, że nie czekałem aż przestanie mielić do końca strony, więc nie jest to rzeczywiście wykluczone, że gdzieś jakiś token się nie wczytał
@Ccore: latwizna, kiedy jest wegiel otwierasz dev tools / F12, zakladka network, klikasz ctrl+lpm na dodaj do koszyka, odszukujesz odpowiednie zapytanie (status 200, odfiltrowujesz "documents"), klikasz na nie, wybierasz payload
@Ccore: od 2-3 sesji jak przesadzisz z requestami do dodaj-produkt to idzie na główną z komunikatem, że prawdopodobnie używasz więcej okien przeglądarki
@Ccore: Z ciekawości: Te wszystkie przeglądarki odświeżasz pojedynczo, w sensie czekasz aż w jednej się załaduje bądź coś wywali i dopiero refresh w kolejnej, czy kupą jednocześnie? Ja robię pojedynczo, zastanawiam się czy nie tracę tak czasu, ale przenoszenia na główną nie uświadczyłem. Może faktycznie przesadzasz z requestami, jak mówi @rejli Wczoraj dwa konta na dwóch przeglądarkach - na pierwszej 419 przy próbie dodawania eko, na drugiej z orzechem przeniosło w