Wpis z mikrobloga

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/sosnowiec-niwka-makabryczne-odkrycie-w-wezle-cieplowniczym/b5v8y3p Dobrze ubrany był denat, bo bluza Pit Bull do tanich nie należy, a buty Hi-Tec często są do kupienia w Martes Sport, więc moim zdaniem jak mocno chcą ustalić jego tożsamość to powinni zwrócić się do firmy Pit Bull ile takich bluz sprzedali w necie, a ile w sklepach stacjonarnych i mając dane szczególnie zakupu internetowego sprawdzić przez dzielnicowych: czy te osoby żyją/czy nie zaginęły, żmudna robota, ale tak da się namierzyć człowieka. Była taka sprawa co człowieka ustalono przez dane w zegarku Casio.
#modameska
  • 4
@jaranie_browna: Tego konkretnego modelu? Fakt, że marka ta zdobywa coraz większą popularność nie czyni z niej takiej samej marki jak Nike czy Adidas. Napisałem, że to żmudna robota, ale jest to sposób, a detektywem nie jestem i nie będę, ale tak jak napisałem była sprawa zwłok i ustalenia danych jego po zegarku Casio, a jak sam wiesz Casio sprzedano mnóstwo sztuk, ale ktoś przyjrzał się zegarkowi. Były w nim dane z
@Sylwiusz89 no tak ale te ciuchy są sprzedawane przez neta przez wielu resellerow w sensie posrednikow a nie tylko bezpośrednio przez pit bulla. Ale fakt, może być tak ze te ciuchy maja jakies oznaczenia serii itp i wtedy byłoby łatwiej. Coś moze w tym byc ale śledczy pewnie na to wpadli, tak myślę
@jaranie_browna: Już dając info do neta, do prasy zrobili bardzo dużo. Myślę, że właśnie to oznaczenie serii może coś zdradzić. Na przykład masz koszulkę Adidasa piłkarską jakiś tam model Entrada, amatorsko trochę grając, często ją z kolegami do ligi halowej zamawialiśmy, więc idzie ich na cały świat mnóstwo, ale jak taką koszulkę cały set kupi jakiś V-ligowy klub i zleci miejscowej drukarni nanieść napis na przykład Stal Głowno, tak strzelam, to