Wpis z mikrobloga

Dziś w sklepie zauważyłem Hyper+Uniq glo, więc kupiłem, ponieważ mam neo wkłady które nie pasują do mojego IQOSa.
Chce dodać, że naprawdę ma wiele zalet to glo ale i jak wad w porównaniu do mojego starego dobrego IQOS 3.

Zalety glo:
- można podgrzewać wkłady jeden za drugim nie jak w IQOS, że musisz włożyć do ładowania na minute.
- naprawdę niska cena, urządzenie 29.99 w porównaniu do IQOS 3 który kosztuje 79 Euro (mnie kosztował tylko 10 Euro (ʘʘ) i jeszcze IQOS wysłał mi 4 paczki Heetsów za darmo.)
- ma funkcje podgrzewania turbo i booster.
- *nie mierzyłem, ale na oko w trybie standard dłużej możesz wchłaniać dym z podgrzanego tytoniu od IQOS? (TODO: Sprawdzę to w sumie niedługo, może nawet nagram filmik z stoperem)
- jest mniejszy od IQOS ale cięższy.

Wady glo:
- podgrzewa tylko po bokach, w IQOS dosłownie wbija się tabak do środka grzałki.
- smakuje jak tania shisha w porównaniu do Heetsów od IQOS.
- opakowania neo wkładów nie mają podpisów jaki to smak tylko sam kolor paczki, ale rozumiem, trochę tak samo jest u IQOS, ale przynajmniej mają nazwy dla Heetsów. Sienna i Turquoise najlepsze! <3
- wkłady do neo mają "Brillant Switch" jak chcesz dodatkową nutkę taniego smaku shisha to wgnieć to.
- body glo dość mocno się nagrzewa, może to być zaleta na nadchodzącą zimę ale IQOS tak nie nagrzewa się (nawet body IQOS jak ładuje "długopis" nie nagrzewa się tak bardzo.)

Ale końcowy wynik to sami oceńcie, który wkład po użyciu wygląda lepiej?

#iqos #glo #podgrzewanie #kiciochpyta
aptitude - Dziś w sklepie zauważyłem Hyper+Uniq glo, więc kupiłem, ponieważ mam neo w...

źródło: comment_1663845019IhtrgRX3UbQssEmJ87z7R5.jpg

Pobierz

Który wkład po użyciu wygląda lepiej?

  • Heets (IQOS) 53.1% (51)
  • neo (glo) 46.9% (45)

Oddanych głosów: 96

  • 17
  • Odpowiedz
@aptitude: Ale pierwsze uruchomienie glo, to bałem się, że nie będzie wibracji :x
Ale o dziwo ładnie działa, znaczy taka chaotyczna wibracja nie taka czuła jak w IQOS ale jest i to się liczy, ważne aby działało.
  • Odpowiedz
przypadkowe litery


@giguga: Ale co okazało się, że to nie aż takie przypadkowe litery xDD

"Ipsy is a monthly subscription service which provides subscribers with a makeup bag of five cosmetics samples. The products include skincare items, perfumes, nail and skin products, and makeup products based upon users' preferences. "
  • Odpowiedz
przecież to śmierdzi okrutnie


@paczelok: Masz na myśli IQOS? Tak, moje pierwsze 3-4 buchy w 2019 były ohydne, teraz wole bardziej Heetsy od normalnych papierosów, co ciekawe, w moich L&M była właśnie ukryta w paczce reklama IQOS z kodem rabatowym, od tego momentu tylko podgrzewam tytoń, a nie palę i mam IQOS 3 za 10 Euro niż 79 Euro :)
Więc nie wiem, czy polecam palić papierosy, z jednej strony dostajecie
  • Odpowiedz
paskudnie to śmierdzi wszystko


@paczelok: to pewnie vaperem jesteś? spoko też byłem, ale skończyłem na liquid 18mG nikotyny, aż kiedyś na przyjęciu z rodziną tyle wziąłem buchów, że normalnie słabo mi się zrobiło, na jakiej mocy pracujesz? u mnie 35W z grzałką 0.1 Ohm było najlepiej. Kiedyś ustawiłem na maksa 250W i spaliłem grzałkę XD Dobrze, że grzałki są za 1-2 Euro.
  • Odpowiedz
paskudnie to śmierdzi wszystko


@paczelok: Jaki liquid jest twój ulubiony? mój ulubiony smak to sour apple, ale niestety kupiony z sklepu, kiedyś kupiłem base z ebay i smaki i próbowałem sam mieszać, ale smakowało tak dziwnie, nie wiem jak to opisać, jak być chciał zjeść jabłko ale gryziesz w drewno jabłoniowe. Może zły base, może źle mieszałem, ale zapłacone to wypaliłem.

Ale gotowe liquidy niestety ale są lepsze od własnych mieszanek,
  • Odpowiedz
@aptitude zaczynałem właśnie od glo ale ostatnio przesiadłem się na Lila od iqosa. I heetsy to jest niebo w gębie w porównaniu do neosów. Do tego w tym lilu też można podgrzewać 3 pod rząd i jest jednoczęściowy
  • Odpowiedz