Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś z mirków, mirabelek miał operację odstających uszu?
Przymierzam się do niej na przyszły rok, zbieram info i pomyślałem, że zapytam się tutaj.

Czy kąt odstawania zoperowanych uszu da się ustalić z chirurgiem, czy to zależy od tego "jak mu wyjdzie"? Nie mam na myśli dokładnego kąta mierzonego od kątomierza, ale wiadomo, że uszy mogą bardziej dolegać lub mniej i czy takie rzeczy są do wykonania.

Jak to jest z tą opaską na uszy po operacji. Na różnych stronach z ofertą operacji podają różne czasy. Raz piszą, że wystarczy chodzić miesiąc dzień i noc, a raz pisali, że 3 miesiące dzień i noc. Potem zakładana tylko na noc przez 3 miesiące.

Ile czasu goiło się, że można było wrócić do pracy fizycznej, 2 tygodnie wystarczy?

Pic rel mniej więcej jaki problem noszę na głowie xD

#operacjaplastyczna #operacja #uszy #medycynaestetyczna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632b4f4f9a4a773345e64981
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy ktoś z mirków, mirabelek miał o...

źródło: comment_16638445153lkPnzJWbhJXFm25a50ZV4.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
OP:

Najlepsza decyzja w moim życiu. Nie zastanawiaj się nawet.


Tak, decyzję podjąłem. Tylko trochę głupio będę się czuł jak ludzie będą wypytywali w pracy, czy znajomi. No bo co im powiem "tak, źle się czułem z tymi radarami i poszedłem jak baba pod skalpel?"

@JudeMason: dla mnie nie ma co się męczyć, tylko operować. W dodatku to nie jest droga operacja, nie jest skomplikowana, gdzie narażałaby na niepowodzenie. Jednak
  • Odpowiedz