Wpis z mikrobloga

@sorek: Ponieważ wykop to prywatny portal i korzystając z prawa wolności przedsiębiorcy właściciel serwisu może robić co chce, chyba nie chcesz nikomu mówić jak ma prowadzić swój biznes, faszysto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mandarex: umową miedzy użytkownikami jest regulamin serwisu przestrzegany obustronnie. Tak samo jak wchodzisz na statek to nawet nie będąc pod prawodawstwem żadnego państwa na wodach niczyich nadal obowiązuje umowa o dostarczeniu Cię i właściciel statku nie może Cię od tak wyrzucić.

Oczywiście wykop nie przestrzega własnego regulaminu co mnie w ogóle nie dziwi :)
  • Odpowiedz
@Mandarex: umową miedzy użytkownikami jest regulamin serwisu przestrzegany obustronnie. Tak samo jak wchodzisz na statek to nawet nie będąc pod prawodawstwem żadnego państwa na wodach niczyich nadal obowiązuje umowa o dostarczeniu Cię i właściciel statku nie może Cię od tak wyrzucić. Oczywiście wykop nie przestrzega własnego regulaminu co mnie w ogóle nie dziwi :)


Regulamin mówi: W uzasadnionych przypadkachW uzasadnionych przypadkach Spółka może usunąć Znalezisko wraz ze wszystkimi komentarzami, jeżeli
  • Odpowiedz
jeżeli umieszczenie Znaleziska w Serwisie Wykop.pl narusza postanowienia Regulaminu

jeżeli ich zamieszczenie w Serwisie Wykop.pl narusza postanowienia Regulaminu

jeżeli umieszczenie Znaleziska w Serwisie Wykop.pl narusza postanowienia Regulaminu


Ok dzięki - tak jak myślałem - zrobili to wbrew regulaminowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wolnościowi faszyści chcą przedsiębiorcy mówić jak ma prowadzić swoją firmę.


@Mandarex: klienci* - złota zasada biznesu: "klient nasz pan" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu jak widać PiS i TVN są klientami głównymi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Mandarex: jestem klientem - mam prawo wymagać ( ͡° ͜ʖ ͡°) widać nie rozumiesz tego niewolniczku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Pewno Ci plują do kanapek z Mcdonalda
  • Odpowiedz