Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
#atencyjnysmuteczek (mój tag, więc można blokować)

Dobry wieczór,
dziś o 23 dopiero skończyłam pracę, powrót, szybkie jedzonko, prysznic i już 0:30, a o 6 wstaję, bo jadę do rodzinnego domu zobaczyć swojego pieska i zabrać kilka rzeczy przy okazji.

Dwa dni wolnego, ale będą bardzo produktywne. No i w już dostałam rozkład zajęć na studia, więc bardzo się cieszę. Wolę wiedzieć wcześniej co mnie czeka.

Wyśpię się na starość ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zaczynając pracę czułam się gruba, a teraz czuję się ze sobą dobrze, co bardzo mnie cieszy. Chyba trochę schudłam, muszę kiedyś stanąć na wagę.

Miłego wieczoru i miłej pracy!
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (mój tag, więc można blokować)

Dobry wieczór,
d...

źródło: comment_1663799250G1iudUL9xMddxDZHobkrs6.jpg

Pobierz
  • 28
@PaluszkiRybneTanieAleNiesmaczne: to chyba jakiś zwyczaj z podlasia, bo tam się ludzie boją, że z dziury od srania wyskoczy aligator. Albo z przyzwyczajenia, że się nie spłukuje wody, więc żeby kolcek postawiony nie #!$%@?ł całą noc, to ludzie tam zamykają klapę i oszczędzają wodę. W cywilizowanych miastach w łazience wodę się spłukuje po każdym sraniu a automatyczne spraye do toalet sprawiają, że nie trzeba zamykać klapy, żeby powstrzymać zapach postawionego klocka.
@MlodyWilk: @Davidozz: bo jak spuszczacie wode z otwartą klapą to jest chmura bakteryjna. Przy spuszczaniu wody inhalujecie własne gówno w postaci mikrokropelek to wam sie osadza w nosie i generalnie gówno wraca do waszego krwiobiegu tak w uproszczeniu xD
https://zycie.hellozdrowie.pl/nie-opuszczasz-deski-gdy-spuszczasz-wode-to-naprawde-duzy-blad/