Wpis z mikrobloga

Mirki obserwijcie Hilton,bo wisi na wlosku
Jak przekroczy ta kreske co narysowalem to short,ale uwaga
Wszystko zalezy co powie za pol godziny Powell
Jak powie 75bp i bedzie mowil,ze nastepny razem kolejna wysoka podwyzka do pieklo
Jak powie 75bp,ale bedzie bredzil na temat tego,ze beda obserwowac rynek jak na ta podwyzke zareagowal i zalezy wszystko jakie beda nastepne dane (czyli pudruje truchlo)to bullish,gielda odreaguje od razu
Natomiast 100bp to wiadomo piekło
#gielda #ekonomia #gospodarka #polityka
Bykuofwall_street - Mirki obserwijcie Hilton,bo wisi na wlosku
Jak przekroczy ta kre...

źródło: comment_1663782049WFKQnynxkQ1ObcomVpPrnM.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro:
Posluch,obserwuj sobie poki co Appla,wisi na wlosku,dzisiaj odbij bo bylo double bottom i tyle,obserwuj bo jak straci 150 to na 130 sie zatrzyma a to bedzie spustoszenie i od razu btc poleci.Pislaem Ci jaos czas temu,ze poziom 19 jest mego wazny,bo od biego moze poleciec dalej na ok 12k i potem dalej jazda w dol
Obserwuj Appl poki ma ponad 150 a naepiej 155 to jestes bezpieczny
To jest beczka
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro:
Gratuluje,bez kitu
Trzymaj sie z dala od tego,to jest odgrzewany placek,ktory tylko zyskuje na wartosci podczas odpalonych drukarek i sztucznej stymulacji

Podejdz do tematu ineczej,nie jak ta banda baranów,bo skonczysz jak oni
Obiecuje Ci Miras,to nie.jest bezpieczna wyspa,przyjdzie tsunami

Dobrzeby bylo aly Aple wskoczylo na 160,to od razu by podblo cene krypto a wtedy,bez.zastanowienia,od razu shotr i czekac,az Aple przekroczy magiczna cyfre i do widzenia

Sledzilem cala historie tego scamu
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro:
Niesamowite :) w sam punkt
Wiesz jak jest z wyznawcami btc i Elona,chiciaz im fakty pokazujesz to sa w stanie zgonic wine na droge mleczna :)
Teraz wykorzystaj to,ze jest masa inbecyli rowniez youtuberow co naganiaja na to gowno
Badz,po drugiej stronie

Wiesz co jest najlepsze przeciez my jeszcze miesiace temu nie dalzylismy sie sympatia,a tu mija jakos czas i patrz,zakopalismy topr wojenny

Dzieki za mile slowo ziomeczku,przeciez Ci co
  • Odpowiedz
@Byku_of_wall_street czy ja naprawdę kiedyś byłem twoim wrogiem? Kurde raczej z ciekawością zawsze czytam wpisy Mirków podejmujących się analizy rynków.

A to że czasami napisze "No i jak tam?" To najczęściej kwestia tego że mi się nie chciało sprawdzić czy twoje przewidywania były trafne, żadna wrogość czy zawiść :)

Dzięki za wszystkie porady. Ale nawet jak btc poleci do <15k to planuję odkupić to co tutaj przy 20k sprzedałem, uważasz że to
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro:
Kumpel wylecz sie z tej choroby kupna z mysla,ze kiedys urosnie,daj sobie spokoj z takim mysleniem
Chcesz kupic tanio i sprzedac drogo
Zmien podejscie,mianowicie teraz jadze podbicie jest falszywe
Gwarancje masz,ze niebawem nieruchomosci w Stanach odreaguja,bo juz takie lanie dostalo,ze hej i wtedy szykuj sie powutku niech odbija a odbija mocna,to wbijaj shorty
Skad wiem,ze odreaguja
Po pierwsze straszny,spadek linia pionowa w dol doslownie
Po drugie Powell poerwszy raz dal
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro:
Rozumoem
Kurde,teraz to jest w.takim punkcie,ze jest bardzo wrazliwy temat
Tak jak kiedys pisalem,ze to jest poziom od ktorego wszystko sie zaczyna na powaznie,bo moze runac na 12k
Oczywiscie nie mowie,zeby shortowac,bo wystarczy,ze jutro Apple wystrzeli troche i umocni pozycje,a z drugiej strony jak Apple jutro straci to btc sie dostanie
To zawsze zalezy od momentu wejscia,a ten poziom to taki newralgiczny

Nie chce ryc tym jablkiem,ale poki sie sytuacja
  • Odpowiedz