Wpis z mikrobloga

Od początku najbardziej podobała mi się Anastazja, jest po prostu piękna kobietą
niestety... ale kolejne odcinki przynoszą jedynie nowe minusy
z początku wydawało mi się, że wypada niekorzystnie będąc onieśmielona przez Ajgora
i że po tym jak odpadł pokaże się od lepszej strony
- słaba komunikatywność ( i nie jest to tylko bariera językowa) - były już inne Ukrainki i coś jednak do programu wnosiły, a tu tylko: "spoko"; 'yyyyy', bądź brak jakiegokolwiek wyrazu
- "świeto diabła" przy tych a'la Haloween przebierankach - no osobiście mnie to rozwaliło - gdzie dystans i zabawa, przeciez to nie sekta
- ostatni brak entuzjazmu do przebieranek a'la lata 20-ste
Uroda niestety wystarcza tylko na kilka odcinków, chyba czas na powrót i skupienie sie na fotkach na insta - tam mówic nic nie trzeba
#hotelparadise
  • 10
@Pierre_Dolain: No wlasnie tez sie zastanawiam co odcinek (szczegolnie po tym halloween) skąd w ogole pomysl zeby kogos tak nudnego wziąć do programu; jedyne co przychodzi mi do głowy że to ten typ "grzecznej i ładnej dziewczyny" która bedzie miała piękny telewizyjny romans (a już się szykuje z tym jej oczekiwaniem na Igora), któremu będzie kibicował bardziej "mainstreamowy" widz. Mnie nudzi strasznie
@Pierre_Dolain: być może jako jedna z nielicznych rozumie swoją wiarę. Ja rozumiem jej punkt widzenia odnośnie hallowen, chociaż z katolicyzmem mi nie po drodze. A co do jej zachowania, to ona sama przyznała, że introwertyczką nie jest. Więc może ma mało do powiedzenia po prostu albo bierze się to z tego, że nie knuje i nie robi dram przez co jest mniej interesująca dla produkcji i dla większości widzów, mających swoje
@Pierre_Dolain: każdy ma swoją wiare bądź jest ateista czy agnostykiem, uważam, ze nie na miejscu jest komentowanie tego… skoro dla kogoś to nie jest zabawa, bo jest niezgodne z wiara, to należy to uszanować…