Wpis z mikrobloga

czekamy na ckliwe posty o piekle mężczyzn uderzające w putina, który wysyła młodych chłopców jako mięso armatnie, żeby umierali za swój kraj w imię zdroworozsądkowych konserwatywnych putinowskich pobudek ¯\_(ツ)_/¯ skoro o Zełenskim było ich po kilka dziennie to o Putinie powinno być jeszcze więcej bo przecież to on był agresorem, a Ukraina tylko broniła swojego kraju
#ukraina #bekazprawakow #przegryw #pieklomezczyzn #neuropa
Pobierz gardzenarodowcami - czekamy na ckliwe posty o piekle mężczyzn uderzające w putina, kt...
źródło: comment_16637412135yIaD6O8Mcocdu4yJihCvo.jpg
  • 12
zekamy na ckliwe posty o piekle mężczyzn uderzające w putina, który wysyła młodych chłopców jako mięso armatnie


@gardzenarodowcami: Zauważ, że mężczyźni w Rosji walczą przeciwko takiej dyskryminacji i bezsensowności poboru paląc punkty poboru.

Ukraińcy z kolei bronią kraju, chociaż nie wiadomo czy ma to większy sens. Ich kobiety w dużej części są już za granicą i nie planują raczej wracać. Więc ci chłopacy poświęcają się żeby bronić kraju i później jeszcze
@gardzenarodowcami: Różnica jest taka, że w przypadku mężczyzn z Ukrainy nikt nie jest winny temu, że napadło ich inne państwo i zwyczajnie humanitarnym byłoby pozwolenie wyjechać mężczyznom, którzy nie mają warunków do walki, a nie, że trzyma się ich teraz zupełnie bez sensu w miejscach zamieszkania i nawet nie powołuje do woja. W przypadku ruskich sytuacja jest inna, bo tam mężczyźni w większości aktywnie popierali atak na drugi kraj i póki
@Stark_Espada: Różnicy proszę pana nie ma żadnej, niech żołnierzyki walczą, a zwykłych ludzi zostawią w spokoju. Kobiety to są jacyś nadludzie by im pozwalać wyjechać? Dlaczego jedni muszą zabijać i ginąć tylko ze względu na ich płeć biologiczną? Zakładając że 71% popiera wojnę, to zostaje około 40 milionów ludzi którzy tej wojny nie popierają, a pobór może objąć także ich. Popierali? Przecież klika Putina rządzi Rosją około 30 lat. To tak
@CyfrowyD: z tego co mi wiadomo statystyki nie potwierdzaja twojej tezy. O tym ze nie idzie ona w parze z logika, dla kogos kto byl dalej niz za granica wojewidztwa albo dla kogos kto rozumie ciut wyzsze wartosci niz micha i... w sumie tyle, bo najwyrazniej miec gdzie spac tez nie potrzebujesz - nie wspominajac. Walcza za wolnosc swoja i nasza i rozumieja to wiec tym bardziej chwala im za to
z tego co mi wiadomo statystyki nie potwierdzaja twojej tezy.


@AssYas: Jakie statystyki? Jakiej tezy? Podaj link do konkretów i o który fragment wypowiedzi ci chodzi.

Walcza za wolnosc swoja i nasza


@AssYas: Walczą tylko za swój kraj. Reszta to zwykła prymitywna propaganda.
@CyfrowyD: bo Ty tak powiedziales ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zdecydowanie wole to, ze wojna jest u nich, ze to swoja krew przelewaja i ze to oni marzna w okopach, a nie ja. Zrobili dla Polski wiecej niz ktokolwiek inny od 1944. To tez pewnie tylko prymitywna propaganda, nie? Nie to co Twoje Oswiecone Prawdy.

Nie bede sie bawic w dlugie elaboraty, kopiowanie cytatow, bo na kom
Wiekszosc wg. danych rzadowych juz wrocila


@AssYas: Pytanie czy wracają na stałe czy tylko po resztę rzeczy. Zobaczymy pewnie w ciągu roku.

To tez pewnie tylko prymitywna propaganda, nie?


@AssYas: Tak. Ale nie mam zamiaru cię z tego leczyć. Czas zmienia perspektywę, więc sam zobaczysz. Heh, jeszcze nie tak dawno ludzie mówili, że nikt więcej dla Polski nie zrobił niż papież, a dzisiaj jest memem od żółtej mordy XD