Wpis z mikrobloga

@files: Superlux hd681, bardzo fajne słuchawki dobre do tego rodzaju muzyki ale lubią dostać trochę mocy (na zintegrowanej jakoś zagrają ale to nie będzie szczyt ich możliwości) z telefonem też sobie radzą, są to słuchawki półotwarte, więc jest średnia tłumienność
  • Odpowiedz
@dziemniak: To teraz napiszę dokładniej :) Nie jestem audiofilem, dźwięk w słuchawkach ma być po prostu niezniekształcony (jak w najtańszych słuchawkach). Rzadko słucham muzyki, ale często oglądam jakieś bzdety na laptopie w innych językach i chcę słyszeć to wyraźnie, bo po prostu w ten sposób się uczę :) Ważne też jest, żeby były w miarę wytrzymałe, bo czasem się zdarzy, że człowiek ze słuchawkami wstanie i zostają one w uszach
  • Odpowiedz
@k_e_i_r_a: skoro mają być wytrzymałe to jednak warto byłoby trochę dołożyć (moim zdaniem), więc polecę, myślę, że są to w miarę rozsądne propozycję w kwestii stosunku ceny do jakości:

-MEElectronics M2

-MEElectronics
  • Odpowiedz
@dziemniak: dziękować :) wezmę pod uwagę. A jakbyś mógł polecić coś budżetowego? Na zasadzie - dobrze gra, ale wtyczka się po pół roku złamie :) Na wszelki wypadek się pytam, bo nie wiem, jak z kasą będę stać w najbliższej przyszłości
  • Odpowiedz
@k_e_i_r_a: Wspomniane RP-HJE120, Soundmagic ES 18, Awei ES-800M. Proszę bardzo,dwa pierwsze modele miałem przez jakiś czas i dawało radę. Z Awei miałem do czynienia z es600m ale są nietrwałe, więc nie polecam.
  • Odpowiedz