Wpis z mikrobloga

Brakuje mi w kadrze Polski takiego powołania jakie zrobił Mancini w kadrze Włoch. Otóż powołał on Pasquale Mazzocchiego, który rozgrywa swój 2 sezon w Serie A. Ma 27 lat, w tamtym sezonie debiutował w Serie A w barwach Venezii. Poprzedni sezon rozegrał w Venezii i Salernitanie grając jako prawy obrońca/wahadłowy. W Tym od początku gra na lewym wahadle i prezentuje bardzo wysoką formę. To skłoniło Manciniego do polowania go jako lewego obrońcę/wahadłowego. Nie sądzę by było za późno na debiut kogokolwiek w kadrze narodowej. Dodam też, że Mazzocchi nie grał nigdy w młodzieżowych kadrach.

W Polsce w podobnej roli widziałbym Bartosza Nowaka z Rakowa czy Dawida Abramowicza z Radomiaka no i Fabiana Piaseckiego też chętnie bym zobaczył w kadrze.

#mecz #reprezentacja
Raspa - Brakuje mi w kadrze Polski takiego powołania jakie zrobił Mancini w kadrze Wł...

źródło: comment_1663694554AI5Mg3LEksgs4xkIL5PTVj.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Raspa: No ale to Ulany Bajerant musiałby obejrzeć Ekstraklasę czasem. A tak to powoła losowo Kuna albo Skurasia i pora na mecz barcy, żeby sprawdzić, czy się Lewandowski nadaje do kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raspa: ale wiesz że Mancini może sobie teraz eksperymentować dowoli bo na mundial nie jedzie,a Liga Narodów to dalej mecze towarzyskie ale na wyższym levelu.711 nie może zbytnio już eksperymentować tylko układać podstawowa jedenastke która wybiegnie za 2 miesiące przeciwko Meksykowi.
  • Odpowiedz
Może jeszcze Wdowiaka wymyślisz? Szanuję to co napisałeś, bo masz rację, że Włosi zawsze na kadrę jeździli najlepszymi piłkarzami i prawie na MŚ 02 pojechał mający dużo ponad 30 wiosen Baggio, ale branie z polskiej ligi kogokolwiek dla mnie mija się na tą chwilę z celem, bo odstajemy strasznie i lepiej wybrać grających dobrze poza granicami. Imponują Zieliński czy Szymański, dobrze idzie Milikowi, Piątek gra, a Lewandowski jest numerem 1 na świecie
  • Odpowiedz