Wpis z mikrobloga

#nfl #nflmirko

Panowie, czy chcielibyście wziąć udział w mirko-typowaniu kolejek? Każdy do końca czwartku, czyli do pierwszego meczu kolejki miałby możliwość wskazania wygranego każdego meczu w danym weeku. Za prawidłowe obstawienie wygranego 1 pkt. itp. dokładniejsze zasady przesłałbym w kolejnym poście. Natomiast najważniejsze pytanie - czy jesteście zainteresowani? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że byłaby to fajna zabawa i ciekawa rywalizacja. Dajcie znać kto się piszę. Mamy jeszcze fajny moment, bo dopiero przed nami week 3, czyli mamy prawie cały sezon.
  • 8
@19karol90: no to super ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mamy już 3 osoby. Czekamy na jeszcze kilku chętnych i podeślę zasady. Będę oczywiście na początku tygodnia (myślę, że w poniedziałek) wysyłał całą rozpiskę kolejki, żeby było szybciej i przyjemniej dla uczestników. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pietal: ja bym proponował sam win-lose na start, a może w następnym sezonie coś pozmieniamy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możemy coś zrobić jeszcze na zasadzie, że każdy typuje drużynę, która zdobędzie w danej kolejce najwięcej pkt. i najmniej i za to dajemy np. 2 pkt, ale to już zostawiam do Waszej decyzji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)