Wpis z mikrobloga

#!$%@?ę póki co alienuję się. Dam sobie odpocząć od wszelkich social mediów etc. Jak przyjdzie wyjść na miasto bo będzie taka potrzeba wtedy zrobię wyjątek i wyjdę z piwnicy a tak to #!$%@?ę biorę teleporady itd W #!$%@? mam wszystko przemyślę parę spraw. Może wrócę na wykop, ale to konto usuwam, bo nick był moim błędem drugi i trzeci człon Squarex to zacna nazwa ale chodzi o LoserLover ja po prostu swojego losu nie odmienię. Muszę się stać naprawdę silny psychicznie i mieć #!$%@? na wiele rzeczy. Częściej dawać sobie relaks muzyka chillout i papieros na balkonie, fapanie też może być, spanko, twitch. Trzeba to #!$%@? zrozumieć, że ten świat nie jest dla słabych jak jesteś słaby fizycznie i ograniczony jak ja sama zmiana mindsetu na polubienie siebie nie wystarczy musisz zrozumieć, że są ludzie i taborety, a czasami lepiej mieć garstkę znajomych taką hermetyczną grupkę niż mieć ich w #!$%@? i się męczyć z nimi albo mieć się na nich zawieść. Jak jesteś słaby fizycznie i ograniczony intelektualnie i upośledzony społecznie etc no w giga skrócie jak Ci niefortunnie źle wylosowało. Musisz się wzmocnić psychicznie nie mówię tu o oglądaniu jakichś #!$%@? rzeczy pokroju dział hard na sadistic tylko musisz mieć umiejętność godzenia się z rzeczywistością i mieć zawsze z tyłu głowy, że życie dlatego jak Ci wylosowało nie będzie Cię głaskać po głowie domyślam się że zyskasz zajebistą satysfakcję z tego, że przeżyłeś mega słabe chwile i ciężkie momenty i nie poddałeś się. Tyle. Robię w końcu definitywnie #usunkonto także #zegnamsie
  • 1
  • Odpowiedz