Wpis z mikrobloga

Mieszkanie w łodzi w centrum pod wynajem krótkoterminowy warto? ogólnie ceny są tam mega niskie w skali Krakowa/Wrocławia. A mieszkania jak patrzę niczego sobie, za 25 metrów 200 tysi już umeblowane, tylko kapelusz zawiesić, ogólniei chciałbym podłączyć pod mieszkania we Wrocławiu/Krakowie. Wchodzę troszkę w taki biznes więc zasięgam opinii co myślicie, czy lepiej inwestować w Hiszpanii

#lodz #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy
  • 9
  • Odpowiedz
tak, remontowana, wszystko instalacje klatki elewacje


@#!$%@?: jeśli z c.o miejskim można myśleć bo najbliższe lata zapowiadają stagnację wśród chętnych na kredyty, jeśli gazówka lub elektryczne to może być ciężko znaleźć najemcę w momencie gdy same opłaty będą równowarte z kosztem najmu.
  • Odpowiedz
@SeriousDude: dziękuje to faktycznie słuszna uwaga, ogólnie patrzę na ogrzewanie, ale tam akurat C.o miejskiego nie ma. Chyba dozbieram kasy i kupie coś w Katowicach miałbym bliżej, ogólnie miałbym 5 mieszkań 3 w domu pod krakowem po rodzicach, i dwa kupne mikrokawalerki, ciekaw jestem czy taki biznes byłby rentowny, ile można byłoby na tym wyjść, jakie koszty utrzymania, i jakie podatki. Nie ukrywam że hiszpania mnie korci jest tania, ale tam
  • Odpowiedz
ciekaw jestem czy taki biznes byłby rentowny


@#!$%@?: tak jak napisałem wyżej, w momencie gdy spada zainteresowanie kredytami o 70-80% rynek najmu ruszy jeszcze bardziej. No chyba że znów wrócimy do czasów gdzie na 40m2 będą mieszkać 4 pokolenia rodziny.
Pamiętaj też że zakupiona nieruchomość dziś przed największym uderzeniem kryzysu, może nie być tyle samo warta za rok/dwa.

ciekaw jestem czy taki biznes byłby rentowny


@#!$%@?: kupując mieszkanie pod najem, nie masz
  • Odpowiedz
@SeriousDude: chodzi o to żę chciałbym to robić na krótki wynajem, czyli na doby, dom pod krakowem mam po zmarłych rodzicach, ładna okolica widokowa, z sadem, a dwie małe kalwalerki to za gotówkę bym kupił kilka lat robiłem jako spawacz ale chce się przebranżowić ponieważ zdrowie mi siada, i myśle co zrobić żeby zarobić a sie nie urobić bo ile mozna
  • Odpowiedz
hodzi o to żę chciałbym to robić na krótki wynajem, czyli na doby


@#!$%@?: No to już sam sobie odpowiedz, czy będąc z południa chce Ci się bawić w najem na doby mieszkania w centrum Polski ( ͡~ ͜ʖ ͡°) zewnętrza firma która by się tym ew. zajmowała będzie pobierać wynagrodzenie i to nie małe. Co w przypadku gdy pewnego dnia trafią się "klienci" co zrobią melanż na
  • Odpowiedz