Wpis z mikrobloga

Nie myślałam że to napiszę o serialu z #netflix ale #cyberpunk2077 Edge Runners jest naprawdę super.
Wszystko jest zrobione tak jak trzeba.
Serial trzyma w napięciu, animacje są świetne a muzyka naprawdę dobrze oddaje ducha świata Cyberpunk.
Postaci są bardzo ciekawe a fabuła bardzo dobrze napisana.
Dodatkowym plusem są polskie akcenty muzyczne.
Ogólnie 10/10 jak dla mnie
Motyw romantyczny moczy oczy. Taka prawdziwa piękna miłość.
#anime #seriale
Usermeme - Nie myślałam że to napiszę o serialu z #netflix ale #cyberpunk2077 Edge Ru...

źródło: comment_1663602909VbbQrlFsBQ7cLOmEA2v9SI.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Usermeme: Rebecca jest królem tego serialu tak jak sum jest królem wód ( ͡° ͜ʖ ͡°), szczególnie w jp dubbingu. Serialik całkiem spoko, jednak Netflix jak chce to czasem potrafi
  • Odpowiedz
@tamagotchi: To nie jest moje pierwsze Anime. Ale przyznaję że obejrzałam głownie te najbardziej znane serie i nie mogę się porównać do "animafili", bo oni są jak audiofile. Po prostu według mnie ten serial jest bardzo dobry.
  • Odpowiedz
@Usermeme: może i jest bardzo dobry, zostały mi jeszcze 3 odcinki. Dużo mi się podoba, ale są też rzeczy na które kręcę nosem, więc oceny typu 10/10 mi nie w głowie, 8 ode mnie to będzie max. Co do postaci... Maine poraził mnie głupotą i dziecinadą, ten jego gówniarski bunt rozłożył mnie na łopatki. Fabuła ma sporo uproszczeń i pacing jest dość wysoki, więc do arcydzieła tutaj daleko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tamagotchi: niby racja, przy czym stawiam że mają jakieś warunki aby produkcja została przez nich wypuszczona, a tutaj proszę, czysto od całego netflixowego syfu. Tak więc poprawiam się - bardzo się cieszę że Netflix nie namieszał i pozwolił innym zrobić zajebista robotę
  • Odpowiedz