Wpis z mikrobloga

Mikołaj mocny w gębie po alkoholu ubliża Szahirze z uwagi na jej …..hm nie wiem nawet na co, bo gruba nie jest. Może z uwagi na to, że nie jest anorektycznie szczupła. Ale sam jak bezmózgowiec i pantofel daje sobą pomiatać i dyrygować Hugolinie. W jednej chwili udaje obojętnego macho, a po chwili biegnie za Hugoliną jak oddany ratlerek, przeprasza i kaja się u jej stóp, przekonując o swoim oddaniu.
No ale najważniejsze że typ myśli, że nie musi testu na inteligencje robić bo i bez niego jest mądrzejszy od pozostałych XDD

Alimenciarz to jak dla mnie typ, co na każdym piętrze w bloku mógłby mieć inną panienkę do posuwania i w sumie byłoby mu wszystko jedno od której i z jakiego piętra dzisiaj wychodzi bo na autopilocie może nie do tego samego mieszkania ale do bloku i tak trafi. Mam wrażenie, że to typ, który musi mieć poczucie, że ma w czym wybierać i że nigdy nie zdecyduje się ostatecznie na tą jedyną.
Wróżka Ążelyka dała mu się kilka razy po dupie pomacać i coś czuję, że wcale sobie tym Alimenciarza do siebie na stałe nie przywiązała.

Nie oglądam live, wiec mogę się mylić, ale tak ich w tym momencie postrzegam.
#hotelparadise
  • 6
@Rosalinea: masz rację Alimenciarz nawet jej nie zadeklarował, że ją wybierze tylko że miło im się gada i że fajna dziewczyna, a jak weszła Karma to Ążelyka poczuła się mocno zagrożona i chyba nie bez powodu

Miki to na razie nie kuma że coś robi źle i że jego prostackie żarty tylko jego śmieszą chociaż inni tez zwracali mu uwagę a on się czasem nawet wysłowić nie umie
@Rosalinea: Alimenciarz to przecież Adaś, miusiński Adaś. Może był chuchany jako dziecko, które musi mieć wszystko co pragnie. I wszystkie. I na tych setkach: Adaś to Adaś tamto.... mały, miluchny Adaś. Nawet w opisie ma Psychoadaś :)