Wpis z mikrobloga

@KredaFreda: od 30 lat ukraina to jeden z najbardziej skorumpowanych krajów w europie ale od niecałego roku cała korupcja magicznie zniknęła a każdy urzędnik który przytuli nawet krówkę ciągutkę jest z miejsca zdemaskowany i rozstrzelany ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

1. Naszym interesem jest wspierać UA
2. Naszym interesem jest patrzeć im
SzubiDubiDu - @KredaFreda: od 30 lat ukraina to jeden z najbardziej skorumpowanych kr...

źródło: comment_1663572238ECygilRSi0VrY9fRUN1Y30.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@muak47: jeśli ktoś taki jak Wolski reklamuje to swoim imieniem to znaczy, że jest gotowy poświęcić swoją marke gdyby nagle się okazało że to wał stulecia.

Jak chciałbyś inaczej mieć to potwierdzone jak przez sławnego gościa który straci twarz gdy takie coś okazało by się wałem
  • Odpowiedz
@KredaFreda: hmm może dowodami, kontraktami na zakup, ujawnieniem nazwisk ekspertów, gwarancja swoim majątkiem.

No ale jak dla kogoś wystarczy poświadczenie gościa co pisze bajki dla dzieci i ma kanał na YT to polecam zakup garnków reklamowanych przez sławnego gościa Cezarego Pazure a do tego inwestycje w aspenholding.com ktory reklamowały również „gwiazdy” a jak na tym wyszli ludzie wiemy dobrze
  • Odpowiedz
@KredaFreda: 3/4 zostanie rozkradzione na Ukrainie. To państwo takie było, jest, będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko Himarsów nie ukradną


@dzbanzyciowy: @KredaFreda:

Powiem tylko, że między innymi dlatego Ukrainie daleko do dołączenia do UE, bo tam łapówki, przekręty są bardzo powszechne. Nie wiem czemu mówicie, że nie. Co prawda teraz więcej pieniędzy potrzebują na wojsko i na to wydadzą, ale negowanie tego,
  • Odpowiedz
@dzbanzyciowy: Ja sam przyjąłem wcześniej uchodźców, rozdałem zabawki i ciuchy dla młodszych, wspieram zbiórki i absolutnie nie neguje tego, że ten #!$%@? twór zwany Rosja powinien zostać zrównany z ziemia, ale gadanie, że na Ukrainie się tak nie dzieje jest błędne XD

To tak jakby ktoś mówił o Polsce, że rząd tu działa idealnie i nie rozdaje pieniędzy między sobą albo #!$%@? na niepotrzebne rzeczy (afery, maski, elektrownie, przekopy).
  • Odpowiedz