Wpis z mikrobloga

@KredaFreda: 3/4 zostanie rozkradzione na Ukrainie. To państwo takie było, jest, będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko Himarsów nie ukradną


@dzbanzyciowy: nawet nie szkoda, jeżeli tylko 25% trafi na front to dalej daje dużą przewagę nad kacapami w ich kubraczkach z 1944
  • Odpowiedz
@podwujna_recydywa022: Bo dla mnie, to powinno być ustalane ze stroną ukraińską, gdzie wszystko trafia w 100%. A nie że później druga będzie zarzutka na pieniądze dla żołnierzy, bo muszą kupić sobie na miejscu zimowe mundury lub inne rzeczy, bo to z zrzutki wcześniejszej magicznie wyparowały do ichniejszych handlarzy.
  • Odpowiedz
Bo dla mnie, to powinno być ustalane ze stroną ukraińską, gdzie wszystko trafia w 100%.


@Pabick: A dla mnie to nie powinno być biedy, chorób a ludzie powinni być szczęśliwi i żyć 1000 lat. Patrzmy realnie, część tego może i rozkradną ale to wcale nie znaczy że mamy nic nie robić skoro wspieramy sprawę. Jakby każdy myślał tak jak ty to najlepszą czynnością byłaby bezczynność bo tylko wtedy masz gwarancję
  • Odpowiedz
@Moisze: Dlatego ja nie wierze w takie zrzutki, lepiej jak państwa to między sobą załatwiają takie sprawy, a nie ludzie oddolnie gdzie cwanicy tylko czekają by się na tym dorobić.
  • Odpowiedz
Dlatego ja nie wierze w takie zrzutki, lepiej jak państwa to między sobą załatwiają takie sprawy, a nie ludzie oddolnie gdzie cwanicy tylko czekają by się na tym dorobić.


@Pabick: Akurat nasz rząd nie jest zdolny do działania wiec powiedz wprost że od działania wolisz bezczynność.
  • Odpowiedz