Wpis z mikrobloga

"Dlaczego Rosjanie zabijają? Koszmar ekshumacji w Izumie - Mateusz Lachowski i Piotr Zychowicz"

"Szokujące odkrycie w wyzwolonym spod rosyjskiej okupacji Izumie - masowe groby ukraińskich cywilów. Błyskawicznie rozpoczęły się prace ekshumacyjne, a na miejsce przybył korespondent telewizji Polsat Mateusz Lachowski. Poprosiłem go żeby opowiedział o tym co zobaczył na miejscu. Co tam się stało? Kto został tam pochowany? Jak ci ludzie stracili życie? Rozmawialiśmy również o przyjacielu Mateusza - ukraińskim żołnierzu Wiktorze, którzy zginął a minie. Mateusz był świadkiem ukraińskiej ofensywy w rejonie Charkowa. Widział masy porzuconego rosyjskiego sprzętu. Rozmawiał z ukraińskimi żołnierzami i rosyjskimi jeńcami. Ważny odcinek"

#wojna #ukraina #rosja
A.....i - "Dlaczego Rosjanie zabijają? Koszmar ekshumacji w Izumie - Mateusz Lachowsk...
  • 4
@Adkos: chyba cię #!$%@?ło, że chcesz żeby państwo z którym chyba jesteśmy najbardziej powiązani gospodarczo #!$%@?ęło. Ja rozumiem, że ich polityka się nie podoba, mi też ale to zupełnie inny kaliber niż ruscy. Ja wolę Niemca co nas nie lubi niż ruskiego co udaje przyjaźń a jak przychodzi co do czego to lyka propagandę i robi masakrę u naszych sąsiadów. Niemcy to cywilizacja i rozwój a ruscy to zacofanie, śmierć i