Wpis z mikrobloga

Sensacyjny ale i niepokojący wynik badania opinii publicznej na temat obecności uchodźców z Ukrainy w Polsce. Okazuje się, że to wyborcy Lewicy mają najbardziej negatywny stosunek do długotrwałego pobytu Ukrainców w naszym kraju. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tego po ludziach głoszących hasła o tolerancji i pomocy drugiemu człowiekowi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Źródło

#polityka #konfederacja #polska #ukraina #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #sondaz
L3stko - Sensacyjny ale i niepokojący wynik badania opinii publicznej na temat obecno...

źródło: comment_1663516033IS3qkUc8KyrmsQQnJSWYZv.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Okazuje się, że to wyborcy Lewicy mają najbardziej negatywny stosunek do długotrwałego pobytu Ukrainców w naszym kraju


@L3stko: Stare, znalem. Rusofile nienawidzą Polski, Polaków, a także Ukraińców.
  • Odpowiedz
Zdanie wyborców Konfy szokujące


@ruski_agent: Ukraińcy są raczej konserwatywni, co może odpowiadać wyborcom Konfederacji. Lewicy wręcz przeciwnie, może stąd ten wynik?
  • Odpowiedz
@L3stko: pytanie samo w sobie jest debilne i zadane jakby dla debilów. Zostanie tych ludzi na dłużej może wiązać się z wieloma negatywnymi skutkami jak i pozytywnymi. Może też wynikać z długotrwałej wojny na Ukrainie - co sugerowałoby odpowiedź - złe dla Polski. Może też ktoś odpowiedzieć, że złe dla Polski (bo ci co są obecnie nie podejmą pracy i będą żyli z zasiłków) - ale jednocześnie z dobroci serca
  • Odpowiedz
@L3stko: zawsze kisnę z takich "sondazy". Jaka byla probka badawcza wyborcow Konfy czy Lewicy? W sumie pewnie zapytali tak jak zwykle 1000 osob. Z 600 powiedzialo na kogo chce glosowac. Zakladajac popadcie Konfy i Lewicy na poziome 8 procent ten sondaz jest na probce 50 osob. W d0000pę niech sobie wsadzą takie sondaze, a nie je publikują. No ale wiadomo, vlad statystyczny wyyebany w kosmos to i wyniki w ciul
  • Odpowiedz
@L3stko: To już wiem dlaczego Lewicy rośnie, a Konfederacji spada. Wymieniają się elektoratami. Julki kibicujące Grzegorzowi Braunowi vs kuce od Zandberga, no nie mogę się doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ukraińcy są raczej konserwatywni, co może odpowiadać wyborcom Konfederacji. Lewicy wręcz przeciwnie, może stąd ten wynik?


@L3stko: jako pro-wolnorynkowy exkorwinista myślę, że to jest to, że ekonomicznie uchodźcy są dla nas opłacalni. Ale z drugiej strony wątpię żeby przeciętny wyborca konfy 2022 tak rozumował :P
  • Odpowiedz