Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie działki i domy na sprzedaż w Polsce - dlaczego KUCHWA nikt nie podaje dokładnego adresu ?

Co więcej, jezeli dom / działka znajduje się w mieście - gdzie lokalizację mógłbym poznać po okolicznej zabudowie - to zdjęcia są tak okrojone że nie ma szans tego zrobić - a w przypadku działki - często fotografuje się poprostu trawe pod nogami. ( zdjęcie z jednej z ofert w poście ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Nie wspominając nawet że nie są zaznaczone na mapie....

Od lat siedze na emigracji i nigdzie na świecie nie spotkałem się z takimi praktykami....

Ktoś umie wytłumaczyc o co chodzi ? Żebym nie szukał właściciela ? Przecież można podpisać umowe na wyłączność ze sprzedającym - nie ? I problem znika...

#dom #dzialka #nieruchomosci #patologia #polskibiznes
Pobierz ijones - Przeglądam sobie działki i domy na sprzedaż w Polsce - dlaczego KUCHWA nikt ...
źródło: comment_1663504594FdDp2NIzl5w9LWnFhEAD86.jpg
  • 9
@KromkaMistrz: @krzysztof-suporcik:

no to ja rozumiem że są pośrednicy - ale pośrednictwo nieruchomości przecież istnieje wszędzie na świecie - a jednak gdy zerkniesz na oferty w USA czy UK to każdy domek, mieszkanie i działka w ofercie są opisane adresami i bardzo precyzyjnie oznaczone na mapie ..... czasem na wyłączność, czasem nie - norma w świecie.

PS. planuję powrót do kraju ale takie rzeczy mnie potwornie irytują (°