Wpis z mikrobloga

Kim trzeba być żeby poświecić niedziele na wizytę u bydlaka który znęca się przy każdej możliwej okazji na zwierzętach i słabszych (pielęgniarka, sprzątaczka)? Który jest złodziejem? Konfidentem? Nierobem? W dodatku nie myje się 3 miesiące przeklina chamsko ze nawet zdania nie idzie z nim zamienić… jak można mu podać rękę? Już pomijam ze niemyta ręka która drapie zaszczane spodnie. najlepsze jest to ze ludzie nim pojadą to się zastanawiają czy akurat bydlę będzie miało humor. Jadą i krzyczą panie Krzysztofie czy można rękę podać? Jakiś absurd to jest.

Żeby jechać do kononowicza, albo żeby walczyć o niego jak szczesny czy Paweł wawa, to trzeba po prostu być złym człowiekiem.

#kononowicz
  • 10
@PZt37: i wiesz co jest najgorsze? Ze po emisji sprawy dla reportera gdzie kundle Paweł i szczesny płakali ze Krzysiu jest nieszczęśliwy jeszcze więcej ludzi przyjedzie pod bramkę.

Najbardziej boli chyba to, ze dopuścili oprawcę kobiet do wyściskania nieświadomej osoby konona Elżbiety Jaworowicz. Ona by tego świadomie nie zrobiła. A ci stali i się cieszyli. Obrzydliwi ludzie mam nadzieje ze karma wróci prędko do nich, szczególnie do szczesnego copywritera za 10zl/1000znakow
@Partyg: popieram to co chce zrobić olgierdano, na srawka mam wywalone. Według mnie knur nie powinien widzieć złotówki nawet na oczy z żadnego filmu.

Po prostu zapytałem dlaczego od srawka się oczekuje dzielenia się na pół a za to samo Olgierda się broni ze nic nie dał bo przecież z jakiej racji. Nic więcej.