Wpis z mikrobloga

Dziś różowa ma wyjście z koleżankami (babskie wyjście, impreza niespodzianka, urodziny jednej z koleżanek) w zasadzie towarzystwo takie Ą Ę trochę więc będzie #!$%@? sztywno xD
Jeszcze spotkanie jest w restauracji w rynku, potem może na jakiegoś shota i do domu.
Różowej trochę żal, że zostaję sam ja udawałem trochę przygnębionego, a w rzeczywistości #!$%@?łem sobie burgerka na kolację, siedzę i pykam w #csgo z chrześniakiem, a za chwilę idę sobie puścić jakiś filmik i będę czekał aż zadzwoni to jeszcze zrobię sobie rundkę #nightdrive po #wroclaw
Pozdro mirki i mirabelki, aby Wasz też był tak udany jak mój ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps1. raz na jakiś czas lubię taki spokojny wieczór
ps2. wychowam jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
będę czekał aż zadzwoni to jeszcze zrobię sobie rundkę #nightdrive po #wroclaw


@Odwrocuawiacz: dobry powód nie jest zły. Jak się tak dłużej zastanowiłem, to wgłąb Wrocławia zapuszczam się tylko jak po kogoś jadę. Z własnej nieprzymuszonej woli nawet środkiem nocy tam nie jeździłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatni nightdrive wyniósł mnie pod granicę z województwem Opolskim, powrót przez Jelcz-Laskowice jakimiś tylnymi drogami - było zacnie. I nie
  • Odpowiedz
@Bumelante: nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robota jak każda inna, trzeba przestrzegać procedur i zwracać uwagę na szczegóły, wbrew pozorom jest sporo rzeczy do ogarnięcia.
Dużo też się dowiedziałem różnych ciekawostek np. Jak sobie goście załatwiają łatwe numery blach.
  • Odpowiedz